Швейне підприємство оштрафували на 223 тисячі гривень, а будівельну компанію на 446 тисяч

By  | 04.01.2019 | Filed under: Новини

За двох неналежно оформлених працівників роботодавець змушений заплатити понад 220 тис. грн штрафу. Про це інформує ГУ Держпраці у Львівській області.

Так, інспектори ГУ Держпраці у Львівській області провели інспекційне відвідування на підприємстві, що належить до швейної галузі. В межах контрольного заходу встановлено, що двоє швачок були допущені до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Відповідно до абзацу другого частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) суб’єкти господарювання несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. Відтак, на підприємство накладено штраф у розмір двісті двадцять три тисячі триста вісімдесят гривень.

Але це ще не найбільший штраф, накладанням якого розпочало новий 2019 рік ГУ Держпраці у Львівській області. За чотирьох неналежно оформлених працівників будівельну компанію оштрафовано на 446 760 гривень.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89934 Хижина СПА
  21.12.2018 | 09:37

  Отель “Хижина СПА” https://higinaspa.com.ua/ расположен в любимой части города Трускавец среди наших гостей согласно независимым отзывам. Этот дизайн-отель расположен в курортном городе Трускавец. К услугам гостей бесплатный кинотеатр, оздоровительный центр и солнечная терраса, а также индивидуально оформленные номера с телевизором с плоским экраном. Каждый номер спа-отеля “Хижина” с гостиной зоной декорирован в уникальном стиле. В [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви