Трускавецькі діти відвідали Унівську Лавру

By  | 26.03.2018 | Filed under: Публікації

Церква в Україні ще з самого свого початку славилась особливою набожністю, якою люди оточували святі місця: чудотворні ікони, джерела з чудодійною водою, мощі святих чудотворців, монаші обителі, місця явлень Матері Божої…

23 березня, з наближенням Великодня, служба у справах дітей організувала відвідування Унівської Свято-Успенської лаври для дітей пільгових категорій та їх батьків. Кожен, хто хоч раз відвідав Унів, знову прагне сюди повернутися, щоби зануритись в його особливу атмосферу святості. Той, хто раніше ніколи не молився чи робив це час від часу, прагне цього навчитися. Той, хто звик до шуму, пізнає цілющу користь усамітнення й тиші. Із цілющою водою, що витікає потічком з-під самісінького престолу Свято-Успенської Унівської церкви, монастир сам є чудотворним джерелом спокою і умиротворення.

Разом з о. Василем Нестером прочани пройшли Хресною дорогою та відвідали монаший цвинтар – місце, наділене особливою благодаттю через тривалу молитву, через поховання ченців, які своїм життям втілили ідеали святості. Тут спочивають рідні брати – владика Юліан та отець Василій Вороновський, сповідник віри, великий український отець-єромонах Порфирій (Павло) Чучман.

Отець Йосафат організував захоплюючу екскурсію по монастирі, ми мали змогу прикластися до святої Плащаниці, помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері (саме це благодатне місце Богородиця вибрала для своєї обителі), помолитися на Службі Божій. Всі, хто був готовий до таїнства сповіді, посповідався та отримав Святе Причастя.

А далі – смачний обід в монастирській трапезній та дорога додому, в душевному спокої та з повним задоволенням сьогоднішнім чудовим днем.

Служба у справах дітей Трускавецької міської ради

Також читайте

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо косметолога та масажиста
  16.08.2018 | 09:03

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста та медичну сестру (косметолога по тілу). Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеАТБ запрошує на роботу (0)Запрошуємо на роботу електрика (0)Запрошуємо на зустріч “Медіація як спосіб вирішення конфліктів” (0)Потрібен масажист (0)

 • АТБ запрошує на роботу
  06.08.2018 | 11:01

  Національна мережа продуктових магазинів АТБ запрошує на роботу в м. Трускавець: - продавця-консультанта – 6100 грн/міс, - охоронника – 6300 грн/міс, - молодшого приймальника товарів (вантажника) – 6300 грн/міс, - помічника продавця-консультанта (прибиральницю) – 5300 грн/міс. Зазначено орієнтовний рівень доходу в місяць. Звертатись за тел. 068-861-16-64, 050-385-01-47. Також читайтеЗапрошуємо косметолога та масажиста (0)Запрошуємо на роботу [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви