ТзОВ торгово-будівельна компанія ”ВАЛГАН“ – Еліта-Центр?

By  | 25.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Пайовики комплексу ”Едельвейс” який будує ТзОВ торгово-будівельна компанія ”ВАЛГАН“ звинувачують компанію в нецільовому використанню коштів та в невиконанні взятих на себе зобов’язань . Правову та громадську допомогу пайовикам надає Трускавецька ВО “Батьківщина”  та Євген Юник. Активну участь у розв’язанні питання приймає юрист Василь Герльовський, член ВО “Батьківщина”, який  має успішний досвід у відстоюванні прав пайовиків будинків ТКС на вул. Скоропадського.

Президентові України

п. Януковичу В.Ф.

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

Голови ініціативної групи

Захист прав пайовиків

Каралюса Володимира Володимировича

Львівська обл., м.Трускавець, вул. Стебницька, 96, кв.35

Шановний Вікторе Федоровичу!

Звертаємося до Вас з надією на Вашу допомогу, оскільки у 2008 році нами (мешканцями різних регіонів України) були укладені договори на пайову участь у будівництві (хто уклав договір на квартиру, а хто на нежиле приміщення) з ТзОВ торгово-будівельної компанії ”ВАЛГАН“ (адреса забудовника: 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Я.Самарського, 6/1).

На початку 2009 року  будівельна компанія ”ВАЛГАН“ призупинила будівництво комплексу ”Едельвейс” по вул. Воробкевича, 17, у м. Трускавці.

Згідно умов договорів, квартири та нежилі приміщення нам повинні здати у першому кварталі 2011 року.

Свої зобов’язання ми виконали перед «Забудовником», сплативши кошти в повному об’ємі, що не скажеш про ТзОВ торгово-будівельну компанію ”ВАЛГАН“, яка не виконує взяті на себе зобов’язання призупинивши будівництво комплексу, що призведе до несвоєчасної здачі об’єкту в експлуатацію і порушення наших законних прав та інтересів.

Ми, пайовики (майбутні власники квартир та нежилих приміщень), так і громадяни України не бажаємо повторення з нами сумнозвісної будівельної афери від ”Еліта-центр” і просимо Вас доручити Генеральній прокуратурі України провести перевірку фінансово-господарської діяльності ТзОВ ТБК ”ВАЛГАН“, оскільки ми, пайовики переконані у тому, що наші кошти (пайова участь у будівництві) використані за непризначенням, а за нецільове використання коштів передбачено кримінальну відповідальність, та посприяти нам у відновленню будівництва комплексу ”Едельвейс” у м. Трускавці по вул. Воробкевича, 17 і уникнути інциденту по зухвалому та протиправному не виконанню з боку Забудовника взятих на себе зобов’язань, яке має місце на даний час.

Відповідь прошу надати письмово у встановлений законом термін і надіслати за адресою:

82200, Львівська область, м. Трускавець, вул. В. Стебницька, 96, кв. 35 – Каралюс В.В.

З повагою,

Голова ініціативної групи

“Захист прав пайовиків”                                                     В.В.Каралюс

16.08.2010 р.

Також читайте

Tags: , ,

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Платим за лайки! – Оплата сдельная!
  10.12.2017 | 21:42

  Мы платим за лайки! – Оплата ежедневно! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей [...]

 • TM Borenia – одяг для кухні, одяг кухаря, офіціантів, фартухи, головні убори
  09.12.2017 | 16:22

  Швейна фірма “Borenia” надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори – таблетки. Наносимо логотипи. [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви