ТзОВ торгово-будівельна компанія ”ВАЛГАН“ – Еліта-Центр?

By  | 25.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Пайовики комплексу ”Едельвейс” який будує ТзОВ торгово-будівельна компанія ”ВАЛГАН“ звинувачують компанію в нецільовому використанню коштів та в невиконанні взятих на себе зобов’язань . Правову та громадську допомогу пайовикам надає Трускавецька ВО “Батьківщина”  та Євген Юник. Активну участь у розв’язанні питання приймає юрист Василь Герльовський, член ВО “Батьківщина”, який  має успішний досвід у відстоюванні прав пайовиків будинків ТКС на вул. Скоропадського.

Президентові України

п. Януковичу В.Ф.

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

Голови ініціативної групи

Захист прав пайовиків

Каралюса Володимира Володимировича

Львівська обл., м.Трускавець, вул. Стебницька, 96, кв.35

Шановний Вікторе Федоровичу!

Звертаємося до Вас з надією на Вашу допомогу, оскільки у 2008 році нами (мешканцями різних регіонів України) були укладені договори на пайову участь у будівництві (хто уклав договір на квартиру, а хто на нежиле приміщення) з ТзОВ торгово-будівельної компанії ”ВАЛГАН“ (адреса забудовника: 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Я.Самарського, 6/1).

На початку 2009 року  будівельна компанія ”ВАЛГАН“ призупинила будівництво комплексу ”Едельвейс” по вул. Воробкевича, 17, у м. Трускавці.

Згідно умов договорів, квартири та нежилі приміщення нам повинні здати у першому кварталі 2011 року.

Свої зобов’язання ми виконали перед «Забудовником», сплативши кошти в повному об’ємі, що не скажеш про ТзОВ торгово-будівельну компанію ”ВАЛГАН“, яка не виконує взяті на себе зобов’язання призупинивши будівництво комплексу, що призведе до несвоєчасної здачі об’єкту в експлуатацію і порушення наших законних прав та інтересів.

Ми, пайовики (майбутні власники квартир та нежилих приміщень), так і громадяни України не бажаємо повторення з нами сумнозвісної будівельної афери від ”Еліта-центр” і просимо Вас доручити Генеральній прокуратурі України провести перевірку фінансово-господарської діяльності ТзОВ ТБК ”ВАЛГАН“, оскільки ми, пайовики переконані у тому, що наші кошти (пайова участь у будівництві) використані за непризначенням, а за нецільове використання коштів передбачено кримінальну відповідальність, та посприяти нам у відновленню будівництва комплексу ”Едельвейс” у м. Трускавці по вул. Воробкевича, 17 і уникнути інциденту по зухвалому та протиправному не виконанню з боку Забудовника взятих на себе зобов’язань, яке має місце на даний час.

Відповідь прошу надати письмово у встановлений законом термін і надіслати за адресою:

82200, Львівська область, м. Трускавець, вул. В. Стебницька, 96, кв. 35 – Каралюс В.В.

З повагою,

Голова ініціативної групи

“Захист прав пайовиків”                                                     В.В.Каралюс

16.08.2010 р.

Також читайте

Tags: , ,

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Виїзний комп’ютерний майстер
  13.02.2018 | 02:36

  Вирішення будь-яких проблем з стаціонарним комп’ютером чи ноутбуком у Вас вдома та в зручний для Вас час. Виїзд здійснюється по м. Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий. Досвідчений комп’ютерний майстер налаштує ваш ноутбук, планшет або комп’ютер, в Вашій присутності. Проведе профілактику, ремонт, діагностику комп’ютерної техніки, роботи операційної системи та програмного забезпечення, налаштує Internet. Проконсультує по ціні виявленої [...]

 • №80313 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  04.02.2018 | 16:06

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 9 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви