ТзОВ «Трускавецький Водоканал» – не легкий спадок колишньої влади

By  | 03.02.2016 | Filed under: Публікації

За свою каденцію, головної обіцянки – зробити в Трускавці цілодобове водопостачання колишній мер Руслан Козир так і не виконав. П’ять років гарно розповідав трускавчанам про плани, але очевидних змін мешканці так і не побачили: ні власного водозабору, ні нормального каналізування, ні цілодобового водопостачання.

Вражає те, як колишня влада розігрувала трускавчан роблячи з чорного біле. Найперше підняли тариф до найвищого у регіоні – 14.75 гривень за кубометр води. Тоді виправдовувались високою ціною, встановленою водоканалом Дрогобича, та витратами самого Трускавецького водоканалу. Але, як виявилось колишні чиновники перестали платити за воду Дрогобицькому постачальнику у повному обсязі ще на початку 2014 року, з приходом П. Іванишина на водоканал. Заборгували майже 13 мільйонів гривень, що стало відомо з фінансової перевірки у жовтні 2015 року. Більше того, колишні керівники Трускавця просто вражають цинізмом – при мільйонних боргах, зарплата тодішнього заступника ген директора Трускавецького Водоканалу Петра Іванишина (ставленика влади) сягала неймовірних розмірів – 17 тисяч гривень на місяць.

Обман та лицемірство, притаманні екс-очільникам Трускавця, набули розмаху перед виборами. Саме виборча кампанія підштовхнула Руслана Козира до дій. Він дав наказ водоканалу організувати цілодобове водопостачання на певних вулицях Трускавця. У передвиборчій лихоманці колишній мер не думав про те, як вирішити проблему глобально, очевидно, що так було вигідно. Ніхто тоді не намагався, чи не хотів привести тарииф до норми і планомірно заганяв водоканал в борги. Натомість, є інформація, що деякі підприємства та санаторії з мільйонними прибутками мали «дах» у владі. І дозволяли собі взагалі не платили за спожиту воду. Козирна влада не піднімала тариф підприємствам, мотивуючи, що це збільшить тариф населенню. Хоча можна було дотувати населення з бюджету міста, але щоб вони тоді дерибанили? Ніхто з них про людей не думав, тільки про свої кишені.

Колишня влада звикла знімати з себе відповідальність, перекладаючи її на когось. Чим майстерно задурювала голову мешканцям. Дрогобицький Водоканал, Нацкомісія по встановленню тарифів, Прем’єр Міністр – всі і кожен «не давали» чиновнику «працювати». І хто знає скільки б ще ця історія могла тривати, якби трускавчани не вказали Руслану Козиру на двері.

Виглядає на те, що останні роки підприємство навмисне розвалювали, грабуючи майно громади – мешканців, які зазвичай платять за послуги водопостачання. Стан в якому залишився ТзОВ «Трускавецький Водоканал» доказ вражаючої непорядності та непрофесійності колишньої влади нашого міста.

Наталя Правдива

Також читайте

Tags:
 • трускавчанка

  Видумана брехня теперішньої “влади”.Хлопці почніть працювати і покажіть свою професійність,а громада оцінить вашу роботу.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №84976 До девяти тысяч руб в день на заполнении профилей!
  14.07.2018 | 17:49

  Зарабатывайте девять тысяч руб в день на создании и заполнении профилей в интернете! Никаких вложений, продаж, партнерок и т.д. Выплаты ежедневно! Ознакомтесь с условиями на нашем сайте. >> www.rabotaprofily.tk << Скопируйте и вставьте ссылку в адресную строку Вашего браузера. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, [...]

 • Платим за лайки! – Оплата сдельная!
  14.07.2018 | 15:26

  Платим за лайки! – Ежедневные выплаты! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фотографии заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви