Зелена неділя у батьківській хаті

By  | 13.06.2019 | Filed under: Новини

Зелена неділя у батьківській хаті,

І повно рай-цвіту, і ласки з теплом.

Які ми з правіку любов’ю багаті

Зелена неділя у нас за столом.

День Святої Трійці святкується у день сходження Святого Духа на апостолів: «Коли ж почався день П’ятдесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі. І нагло зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася, і переповнила весь той дім, де сиділи вони. І з’явилися їм язики поділені, немов би огненні, та й на кожному з них по одному осів. Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав».

12 червня в Трускавецькій центральній міській бібліотеці було проведено годину народознавства «Зелена неділя у батьківській хаті». Бібліотекар читальної зали Ореста Касперська ознайомила присутніх з історією та традиціями відзначення Зеленої неділі. До їх уваги було представлено відеосюжети, з яких вони дізнались безліч цікавих фактів про П’ятидесятницю. Кожен бажаючий міг створити свою неповторну композицію із духмяних трав і квітів. Діти, юнаки і дівчата особливо перейнялись розповіддю про те, чому прийнято квітчати оселі зеленим гіллям і запашними травами. На закінчення переглянули книжкову виставку «Велич Святої Трійці», де були представлені різні літературні жанри, що знайомлять читачів з історією і традиціями святкування Трійці у різних регіонах: з символікою, повір’ям, атрибутикою, легендами та оповідками.

Всі присутні на заході запаслись позитивними емоціями, вдихнули аромати запашних трав і відмінно провели час.

Хай Трійця Свята в любові єднає

А мир мов голубка над нами літає

Зі святом Трійці вас!

Підготувала Ореста Касперська, провідний бібліотекар Трускавецької ЦБС

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви