Знущання над інвалідом

By  | 25.05.2011 | Filed under: Новини

Різні бувають люди, різні бувають ситуації. В цьому не раз переконується той, кому доводиться бувати у суді. От і нещодавно одне із судових засідань підтвердило цю істину, що не можна довіряти будь-кому, що поряд із порядними людьми в нашому світі так багато непорядності та фальші. І є особи, котрі не зупиняться ні перед чим, щоб досягти своєї мети – вони здатні ступати по трупах, готові на нехтування правами малолітніх, немічних, інвалідів.

В одному з будинків на вулиці Шевченка у Трускавці проживає інвалід Я. Оскільки він є психічно хворим, то опікується ним його рідний брат К. Здавалося б, хто може полакомитися на пожиток старої хворої людини, котра нікому не заважає. Та от уже кілька років не має чоловік спокою. Молода сім’я із сусіднього будинку самовільно захопила частину житлової площі в будинку, де проживає інвалід. Думаєте, тому, що самі не мають де жити? Ні, помиляєтеся – помешкання інваліда їм потрібно для того, щоб заробляти гроші, тримати там відпочивальників.

Вже кілька місяців триває судова тяганина, відповідачі (ті, що здійснили самозахоплення) то не являються, то змінюють адвоката, а то заявляють прямим текстом, що суд не мав права брати до розгляду позовну заяву інваліда, бо він … недієздатний. Виходить, що якщо людина обділена долею, то над нею можна знущатися, як тільки хочеш?

Наступне судове засідання по справі інваліда із вулиці Шевченка відбудеться 31 травня. Віриться, що суд стане на захист немічної людини та оцінить відповідно дії його супротивників. Не хочеться називати їх злочинцями – таке право має тільки суд. Та от з моральної точки зору їхні дії однозначно підпадають під осуд. Бо кожен із нас має право на власність, на безпеку, на спокій. А інваліда хочуть цього всього позбавити тільки тому, що він визнаний судом недієздатною особою і що хтось хотів би прибрати собі його майно до рук. В даному випадку опікун дійсно відстоює права інваліда, піклується про нього. А якби така людина була залишена напризволяще, що тоді?

Також читайте

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви