Зомбі

By  | 22.01.2016 | Filed under: Публікації

До 2010 року у Трускавці діяла ГО «Рада міста». Ця організація була створена під вибори і мала на меті привести до влади в місті-курорті свого ставленика. І їй це вдалося, враховуючи, що місцеві вибори 2010 року проходили в час президентства Віктора Януковича, а Україна аж кишіла російськими агентами під прикриттям «політтехнологів» та інших «проффесіоналів». Так у 2010 році правдами та неправдами було змінено владу у Трускавці і ставленик «Ради міста» обійняв пост міського голови.

Від того часу і аж до кінця 2015 року про «Раду міста» як громадську організацію ніхто більше не чув. Як кажуть, пішла в підпілля. Закінчилися «благодійні акції» типу безкоштовних миколайчиків чи пакетів з продуктовими наборами для «своїх» пенсіонерів. Закінчилася активна громадська діяльність, а почалося не менш активне освоєння коштів платників податків. Популістське гасло «Чесна влада – заможна громада» швидко перетворилося на «Заможна влада – обдерта громада», бо, за словами апологета «Ради міста», «влада повинна жити достойно». Тендери вигравали та замовлення на виконання різноманітних робіт та послуг отримували тільки наближені до «тіла». Так в 2010 році розпочалася чорна епоха в історії Трускавця, яка співпала з не менш чорною епохою України часів Януковича (2010-2013).

Але народ чи громаду не можна дурити безконечно. Янукович втік, а у Трускавці люди абсолютною своєю більшістю висловили недовіру правлінню Козира. У місті з двадцятитисячним населенням за чинного мера проголосувало лише близько 2 тисяч осіб, на яких, напевно, ще вплинули агітація та пропаганда політтехнологів з Московії. Тобто, з десяти мешканців Трускавця дев`ятеро не підтримали Козира. Таке фіаско не кожен може пережити, чесна людина попросила б прощення за всі гріхи і тихенько би вступилася, пішла б із політики і займалася тим, чим займалася до 2010, тобто, «розвитком бізнесу».

Але апетит приходить під час їди. Особливо в того, хто відчув смак влади і зрозумів, наскільки потужними для перших осіб міста є можливості додатково заробляти, навіть не порушуючи закон (на жаль, чинне законодавство України має чимало «лазівок»). Або й порушуючи. Бо метикуваті ділки зрозуміли – в час війни можна порушувати закон, все й так зійде з рук.

Кошти поступали в рідну фірму і за освітлення парку, і за ремонтні роботи, і за будматеріали, і багато за що ще. А наближеним до того ж «тіла» можна й будівлю лікарні чи санстанції подарувати. А чьо, нєужелі жаль?

Прийшли вибори, і громада сказала своє велике «ФЕ». Ще не знаючи про мільйонні зловживання, але інтуїцією відчуваючи, що зі ставлениками Московії курорту Трускавець не по дорозі.

Після туристичного турне Святою Землею, побувавши на гробі воскреслого (після триденного перебування в гробі) Лазаря, напевно у когось виникла ідея «воскресити» «Раду міста». З тією ж «благородною» метою, що і в 2009-2010 – дорватися до влади. Тобто, взяти реванш на найближчих місцевих виборах.

Сказано – зроблено, «Рада міста» «воскресла» наче зомбі – труп, який злий чарівник силоміць оживлює і наказує виконувати якісь дії.

Перша згадка про цю «громадську» організацію після п’ятирічного «затишшя» прозвучала 3 грудня з вуст депутата від КУНу Романа Бучковича. Депутат зачитав на сесії звернення ГО «Рада міста» та Асоціації підприємців та роботодавців Трускавця про потребу створення комісії з вивчення ситуації в ТзОВ «Трускавецький водоканал». Що цікаво, вже після сесії Роман Бучкович наполягав на тому, щоб в цю комісію представником від «Ради міста» було включено Євгена Юника, а від Асоціації підприємців та роботодавців – Петра Іванишина та Ігоря Паньківа. Нагадаємо, що Петро Іванишин у 2014-2015 рр. був виконавчим директором ТзОВ «Трускавецький водоканал» і від його директорства підприємство не може оговтатися по сьогодні. А Ігор Паньків у 2014-2015 рр. був заступником міського голови Трускавця Р. Козира з комунальних питань. То невже ці два панове за два роки бурхливої діяльності не змогли вивчити ситуацію у водоканалі, невже це не входило у їхні посадові обов’язки?

Наполеглива позиція депутата Бучковича щодо лобіювання участі Юника-Іванишина-Паньківа в роботі цієї комісії дивує. Ще два роки тому проти Р. Бучковича, лідера частини трускавецьких таксистів та очільника профспілки «Трускавецький перевізник», шукався будь-який компромат, йому закидали крадіжку апаратури з Народного дому, вішали неймовірні ярлики, були й інші безглузді закиди, а статті «козирної» преси кишіли звинуваченнями на адресу таксистів в цілому і пана Бучковича зокрема. Не хтось інший, а той же пан Іванишин «накатав тєлєгу» в міліцію на таксистів, які нібито таксують незаконно. Зокрема і на приятеля Романа Бучковича, лідера трускавецького Автомайдану Олександра Богуцького. А тепер – така палка дружба з Іванишиним. Палка і підозріла. З чого б це? Невже дійсно команди кандидатів на мера Р. Козира та Ігоря Кісака перед виборами-2015 все-таки знайшли спільну мову, а відповідно і співпрацювали проти Андрія Кульчинського?

Але ми дещо відхилилися від нашої основної теми. Отже, труп гальванізовано, зомбі повстало з мертвих, щоб лякати людей. «Рада міста» знову оголошує про те, що вона «громадська» і хай до неї звертаються. Цікаво, що до них як до влади люди вже не зверталися під кінець каденції, ігноруючи та очікуючи швидкої зміни влади. То чого б це мали звертатися до ГО, нехай і з такою промовистою назвою? В Козира назва та зміст часто розходяться, пригадати хоча б гасло «Чесна влада – заможна громада»…

Два рупори зомбі – це так званий «Перший громадський» та «Джерела». В них призначення одне – поширювати плітки. Плітки, які в соцмережах розпускають не люди, а створені боти (або тролі). Не конкретні, реальні люди, а фейкові «особи», які використовують для реєстрації вигадані прізвища, чужі фото, і до всіх набиваються в друзі.

Кілька десятків ботів, тобто зареєстрованих користувачів соцмереж ВКонтактє та Фейсбук постійно показують своє обурення – і тим, як надають послуги оздоровчо-відпочинкові заклади Трускавця, і тим, які «порушення» вчиняють … і тут йде перелік ворогів, які буцімто порушують все на світі. Це ті самі, проти кого воював всю каденцію (представники партії «Свобода», журналісти, прокурор, суддя, підприємці, які не є з оточення екс-мера, та інші) плюс нові вороги. А нових ворогів виявилося більше, ніж старих – це і представники партій «Самопоміч» та «Батьківщина», і всі нові обличчя трускавецької влади, і оздоровниці курорту, які відмовилися від співпраці з «Першим громадським», і старий та новий начальники міліції, і конкуренти по бізнесу в будівельній галузі, і навіть люди, які фактично підтримували Козира всю його каденцію, але зрозуміли свою помилку в 2015 р.

Що робить зомбі в особі «Ради міста»? А те, що призначено воскреслим мертвякам. Тобто виконує волю боса, злого чарівника, який ніяк не заспокоїться.

Зомбі збирається регулярно, щоб покритикувати наступників, поплакатися, як тяжко втрачати владу, та розробити план дій, щоб цю владу повернути назад. Діють вони за принципом «Чим гірше – тим краще». Тому й шукають негативу не тільки в діяльності нової влади, але у Трускавці взагалі. В «Ж.» холодно і помер АТОвець, в «К.» дівчинка отримала алергію, в «О.» морський котик відкусив голову старенькій бабусі, в «М.» відпочивальниця отримала понос, в «Р.» погано годують, а ще ПОДЕЙКУЮТЬ, КАЖУТЬ, ШИРЯТЬСЯ ЧУТКИ, що такий-то політик зробив аварію, такий-то розікрав котельню і здав на металобрухт, такий-то зґвалтував пенсіонера на цвинтарі, а така-то будує особнячок у Станилі.

Якщо б зомбі ЗРАДИ МІСТА говорили про це у своєму вузькому колі, то хай би й подавилися ВАРКОСВОЄЮЗЛОБОЮ. Але ж цю гидоту, це шумовиння вже не жовтої, а чорної преси, вони пускають у світ Божий за допомогою своїх Інтернет-видань. Подаючи вперемішку з цією брехнею правдиві публікації з інших сайтів вони створюють видимість достовірності. З додатками «кажуть», «подейкують», «ширяться чутки», «є інформація», або ж із посиланням на ботів у соцмережах, котрих самі й створили. Справа Кісєльова у Трускавці процвітає, його земляк з «єдіной-нєдєлімой» Паша працює, а правоохоронці поопускали голови і не поспішають притягувати до відповідальності за наклепи та псування іміджу Трускавця та його мешканців. А відповісти за порушення закону, за плітки та наклепи, за псування іміджу Трускавця та дії на шкоду державі Україна мали б як «творці» писанини, так і замовники, як громадяни України, так і ті, хто під виглядом «палітічєскаво убєжіща» фактично шпигує на користь країни-агресора. І не тільки вони самі, а всі, хто поширює ахінею про Трускавець як місто, яке не має перспектив і де самі лише негаразди. Нарешті ми побачили справжню «промоцію». Козирну…

Що цікаво, один із сайтів, з якого поширюється вся ця гниль та цвіль, зареєстрований … на трупа. Як і личить справжнім зомбі. А до якої відповідальності можна притягнути зомбі? Нехай над цим ламають голову ті, хто отримує гроші за безпеку нашої держави…

Володимир Ключак

Також читайте

Tags: ,
 • Сергій

  Те що Бучкович “мутний” навіть не обговорюється

 • Ульяна

  Я от давно замітила, що Володя Ключак використовує одну й ту ж схему написання таких текстів. Ключові слова у всіх однакові “московія, гидота, янукович та інші. Тепер “зомбі”. Далі, мабуть, почнеться груба лайка ))

 • Ілля

  Ну Ключак і наплів.
  Може він, щось курить? Такі теорії висуває, що огого.
  Є такий канал як Рен ТВ. Там половину ефіру займають паранормальні явища і теорії заговорів. Так от це дуже подібне.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Потрібен масажист
  18.07.2018 | 12:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста. Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеТрускавець запрошує на День молоді (0)Музей придбає старі речі для експозиції (0)Продається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)

 • №84841 штукатуримо будинки
  01.07.2018 | 14:28

  штукатуримо 0986232522 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви