Пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю з лідером громадської мережі «Опора» уТрускавці Євгеном Васильовичем Бродзінським. Цю розмову присвячуємо чотирьохрічній діяльності «Опори» в нашому місту – трускавецька «Опора» святкуватиме свої політичні «уродини» 14 грудня. Далі»
Сеня сидів у своїй шикарно обставленій кімнаті і думав про своє майбутнє. Вірніше, не так думав, як мріяв, бо це лише йому зробили такий імідж – імідж думаючої людини. Насправді ж думати вмів Сеня так само, як і більшість пересічних громадян цієї країни, в якій було так погано жити простим мешканцям і так добре таким як Сеня Далі»
Політична реклама набридла як гірка редька. По радіо агітують, по телебаченні теж, з біг-бордів витріщаються кандидати і так і хочеться не піти на вибори, не голосувати. Або ж піти і проголосувати проти всіх. Але не за Противсіх. Але це так нам говорить гаряче серце, яке кров`ю обливається за нашу державу, яку розікрали, якою торгуються, яку використовують, а вона, наша Мати, все прощає. Натомість холодний розум говорить, що на вибори треба йти – йти і голосувати. Не за кого-небудь – за жінку. Далі»
Великий резонанс викликала стаття «Не треба нам трускавецького Лозінського», опублікована в минулому номері «ТВ». В ній, зокрема, йшлося про плани «прихватизації» 6 тисяч гектарів мисливських угідь, створення альтернативного діючому товариству мисливців та рибалок «Лісівнику» так званого «Кола мисливців» та інші дотичні питання. Щоб прояснити ситуацію та довести до відома всіх мисливців нашого регіону плани, які загрожують перетворенням лісу поблизу Трускавця в приватне мисливське угіддя одного з кандидатів на посаду мера Трускавця, члени низової організації та і взагалі Дрогобицького районного ТМіР «Лісівник» провели в понеділок, 9 листопада, збори. Збори проходили в приміщенні трускавецького лісництва, що біля залізничного переїзду, зареєструвалося 56 учасників-мисливців. Далі»
19 листопада на сесії дрогобицької міської ради прийнято звернення до громади м. Дрогобича. У ньому депутати висловлюють свою стурбованість ситуацією, що склалася в місті під впливом «підгорецьких отців» і закликають дрогобичан не підтримувати «новоявлену релігійну громаду». Далі»
"В унісон президентській виборчій кампанії у Трускавці почалися неофіційні виборчі перегони претендентів на посаду міського голови. Потенційні кандидати вже піаряться - хто як і де може. Дивно, але серед тих, хто вже так чи інакше "засвітився" у пресі, немає прізвища депутата міської ради, голови фракції "Наша Україна" Ігоря Пілька, який на минулих виборах буквально кілька голосів "програв" діючому міському голові".
Такими словами розпочинає своє інтерв'ю з Ігорем Федоровичем Пільком кореспондент трускавецької газети «Джерела Трускавця» п. Валентина Гук. І вже з початком цього інтерв'ю стає очевидним, що правди там не прочитаєш, а якщо десь вона і проскочить, то тільки маленькою дозою, щоб розбавити словоблуддя та піар. Далі»
Також, виконуючи свої депутатські повноваження він отримував від мешканців міста неофіційну інформацію, що в 2007 році для отримання витягу з протоколу про надання дозволу на встановлення автономного опалення в місті існувала група людей, які за винагороду брались вирішувати питання отримання дозволу на встановлення автономного опалення заднім числом. Саме маючи таку неофіційну інформацію і стало причиною того, що була створена відповідна депутатська комісія в 2007 році. Далі»
На початку зборів до присутніх звернулися п. Володимир Чуба та п. Галина Умнова, які разом з С. Хмарою і утворили президію. Зустріч поблагословили отці Петро та Володимир. Про потребу обговорення ющенківського варіанту Конституції України багато говорив колишній викладач ДДПУ, а тепер вчитель правознавства в одній із трускавецьких шкіл Василь Гаврилик. Він сказав, що тепер «до влади приходять непрофесіонали, секретутки, шофери, аморальні типи». І що «в нас нема законослухняності, поваги до права, діє низька правова культура та політичний нігілізм». Далі»
Побачивши черги біля виконкому мимоволі згадуєш радянські часи. Мабуть ковбасу дають… «А от і не вгадав» - кажуть мені. Це наш мер роздає дозволи на автономне опалення». Одне з двох або прозрів і покаявся або щось не так» - подумав я. Відповідно взявши до рук папірці, які давали людям, відразу розумію до прозріння і каяття тут далеко… Все дуже просто. Почнемо з пункту де треба принести документи (копію ліцензії) з фірми, яка вам встановлювала опалення. Парадокс полягає в тому, що така фірма не має права проводити роботи без дозволу виконкому (технічного проекту). Далі»
Отже, 25 жовтня 2009 року в цій частині лісу на цілком законних підставах полює «месія» з супермаркету будматеріалів та інвестор однієї з трускавецьких газет. Впольовано кабана (десь під центнер), з лісом ознайомилися, видно, що дичина є, все тут у доглянутому стані. До речі, так звані «мисливці» вполювали самку, що закон не забороняє, але за мисливською етикою це неприпустимо. Четвер, 29 жовтня. Цей же месія збирає «мисливців» виключно (!) міста Трускавця (при цьому таких, хто не входить до жодного мисливського товариства та має стаж мисливської діяльності по пів року – рік) та пропонує створити у Трускавці чи то клуб, чи то товариство на зразок польських «Kól lowieckich”. На зборах, які відбувалися в приміщенні фірми «Арко» о 18.00, присутні 35 чоловік. З них – досить знані в місті прізвища, а які незнані, то солідні з огляду на посади, займані цими людьми. Далі»
Ми не збираємося заглядати у чужу кишеню, але хочемо подати інформацію до роздумів: чи справді міський голова відпрацьовує на всі сто відсотків, аби отримувати преміальні? Чи, може, під час економічної та фінансової кризи, а тим паче на тлі нерозв’язаних стебницьких проблем слід відмовитися бодай від преміювання Романа Калапача, а разом з ним і заступників міського голови, не кажучи вже про те, щоби місцеві можновладці добровільно відмовилися від частини своєї зарплати на користь, скажімо, стебницьких інвалідів чи знедолених дітей? Не думаю, що це з області фантастики, тим більше, коли маємо чимало прикладів доброчинної діяльності багатьох можновладців. Але це вже залежить від совісті самої людини, від того, як вона самокритично оцінює свою роботу. Далі»
"Ми – не бидло, ми – не раби" від Володимира Ключака та "Майдан" від Анатолія Власюка Далі»
Ще донедавна Богдан Волошин, один з найактивніших членів фракції БЮТ у Дрогобицькій міській раді, працював директором комунального підприємства “Дрогобицький ринок”. Відтак звільнився з цієї посади і зник з поля зору. Навіть номер мобільного телефону поміняв.
І все ж мені вдалося розшукати Богдана Васильовича у Житомирі. Пропонуємо вашій увазі його ексклюзивне інтерв’ю по телефону. Далі»
Сьогодні втретє порушуємо тему мисливців та конфлікту, який виник в їхньому середовищі. До нас звертаються читачі, які кажуть, що ця тема вже їх «задовбала», тому сподіваємося, що це востаннє ми «напрягаємо» мисливською тематикою наших читачів. Проте не написати ми не могли – як реакція на збори «Лісівника» в четвер, 12 листопада» в «мисливському» кабінеті фірми «Арко» відбулися збори так званого «мисливського кола». Про це – наша мова. Далі»
Ті, хто стверджує, що міська влада зацікавлена у збереженні центрального опалення, дуже помиляються. Якщо б гіпотетично уявити, що всі мешканці квартир в місті відмовились від централізованого опалення, то влада зняла б з себе велику гору проблем, які вирішує кожен рік з початком опалювального сезону: починаючи з розрахунків за газ та закінчуючи подачею теплоносія в будинки. Не треба б було витрачати кошти на розвиток теплопостачання. Далі»
Не встигли депутати проспівати Гімн України, як міський голова Роман Калапач звернувся до мене і сказав, що не запрошував на сесію. Відтак він заявив, що я односторонньо висвітлюю події у газеті, а тому запропонував депутатам проголосувати за те, чи можу я залишитись у сесійній залі. За це проголосувало 14 депутатів з двадцяти присутніх, що дало підставу Романові Калапачу наполягати на тому, аби я залишив сесію. Дивна арифметика, коли меншість приймає позитивне для неї рішення. Далі»
Дрогобицька міжрайонна прокуратура передала до Дрогобицького міськрайонного суду справу про вбивство Вадима Шестакова.
Слідство тривало майже два роки. Прокуратура встановила, що міліціонер перевищив службове становище і застрелив дрогобицького юнака. З іншого боку, потерпілого в цій справі колегу Вадима Шестакова, якому прострелили дві ноги, звинувачують у нападі на міліціонера й теж шиють кримінальну справу. Прокуратура вважає, що таким чином зробила правильні висновки й вибрала золоту середину. Однак багато що у цій справі насторожує. Далі»
Події останніх двох тижнів в сусідньому Дрогобичі показали, що все на цьому світі, окрім нашого життя та нашого здоров’я, а також безпеки рідних та близьких нам людей – суєта суєт. Політика відійшла далеко на задній план, подібно як і бізнес, хороші одяг та взуття, фінанси, відпочинок тощо. Паніка, істерія, відчуття безсилля – цих слів замало, щоб охарактеризувати стан людей. Бо дійсно, медики розводять руками, проти нової хвороби немає ліків, антибіотики не допомагають, а гинуть зовсім здорові молоді люди, також діти. Далі»
Тимошенко чи Янукович – ось в чім питання. Проукраїнські сили чи ті, які прагнуть реваншу, «єдіной і нєдєлімой». Демократія з диктатурою закону чи життя по поняттях в «паханській республіці». Український народ господарем на своїй землі чи знову панування чужих, незалежно чи з Росії чи з Палестини. Такий вибір стоятиме перед українцями в січні 2010 року. Іншого не дано. Всі оті петі, вови, інночки, олежки, толіки та сєні – робота на ворога України. Діючий президент хоче, та не може знову сидіти на троні? Та це не трон, він щось не те собі уявив, а змінювати конституцію чи життя на краще він вже мав можливість. За нього люди стояли, обморожували ноги, втрачали роботу, бо вірили. Вдруге такому не повірять. Далі»
Я народився в Західній Україні. І як кожен галичанин-українець, сприймаю УПА як національну армію, яка боролася за визволення України як від фашистів, так і від комуністів. Моє рідне село Ямельниця довгий час було центром повстанського руху, в ньому діяла підпільна радіостанція під кодовою назвою «Афродіта», а «в лісі» були хлопці чи не з кожної хати. Мій дядько (брат дідуся, який загинув на війні) за участь в УПА був заарештований і відсидів у Сибіру, а згодом до кінця своїх днів прожив у Казахстані, бо не мав дозволу на повернення додому. Моя тітка Юлія Яцків за активну участь повстанцям відсиділа в тюрмі 25 років – вона ще жива і є свідком тих подій. Далі»
«Я залишаюся неприхильником автономного опалення, хоча будемо робити все можливе, щоб вам допомогти», - з такими словами звернувся до осіб, які самовільно встановили автономне опалення, міський голова. Він розповів, що 360 квартир в Трускавці на даний момент мають неузаконене автономне опалення і звернув увагу на той факт, що згідно закону можна говорити не про узаконення автономного, а про від`єднання від централізованого та ті підстави, які призвели до цього явища. «Будемо робити так, щоб це було по-людськи, щоб вас в майбутньому не могли тероризувати представники комунальних служб, чи міська рада, чи хтось інший» Далі»
Багата земля дрогобицька на хрунів! Не можуть здолати їх ні повінь, ні грип каліфорнійський. Множаться вони, мов таргани. На жаль, ми самі їх і плодимо.
Найяскравіше дрогобицькі хруні виявили себе в 1999 році, коли всі як один виступили на підтримку Леоніда Кучми. Аякже: Україна в небезпеці! Не допустимо до влади комуніста! Далі»
Ніхто вам зараз не дасть достеменної відповіді на запитання: від чого останнім часом померли дрогобичани від свинячого грипу, легеневої чуми чи від ускладнень звичайного грипу.
Влада в особі мера і депутатів, санітарноепідеміологічна служба і медицина розписались у власному непрофесіоналізмі, а тому повинні піти у відставку. Далі»
Не секрет, що у ланцюжку Дрогобич-Стебник місто калійників завжди відігравало вирішальну роль. Якщо політична сила чи кандидат на міського голову Дрогобича вигравали у Стебнику, перемагали вони зазвичай і в місті Юрія Котермака. “Полювання” на електорат, як правило, відбувається напередодні виборів. Людям обіцяють “золоті гори”, а потім обіцянки політиканів так і залишаються цяцянками. Далі»
28 жовтня о 15.00 в концертному залі санаторію «Карпати» розпочалися урочистості з нагоди святкування 65-річчя визволення України від фашистських загарбників. Можна багато сперечатися про ті події, ті часи, але відомо одне – німці не були великими приятелями України і невідомо, що було б з нашими предками, якби колесо історії покотилося трошки інакше.
Розпочався захід з виступу мера Трускавця Лева Грицака, Далі»
«Цього понеділка, коли працівник редакції регіональної газети “Джерела Трускавця” прийшов на щотижневу оперативну нараду у Трускавецькій міській раді, у коридорі його перестрів черговий і попередив: “Вам просили передати, що ніхто вас на нараду не запрошував...” Вже коли опісля кореспондент “ДТ” заявився до помічника міського голови О. Блажівського за роз’ясненням, той пояснив, що вийшло розпорядження міського голови Лева Грицака “Про впорядкування участі службовців та представників ЗМІ у щотижневих оперативних нарадах при міському голові”, у якому вказано, що серед запрошених ЗМІ “Джерел Трускавця” немає. Далі»
Разом із президентською компанією в Україну прийшли скандали. Найгучніший - "Справа педофілів". Те, що його притримували до виборів, у мене немає сумнівів. Не знаю, що мерзенніше - сам злочин, чи використання бідних дітей в політичних боях. Публікую на мові оригіналу альтернативне бачення подій. Далі»
Трускавець – дуже специфічне місто. «Облагородившись» із звичайного села за рахунок цілющих мінеральних вод, воно з колгоспу імені Шевченка та «курорту для чужих – села для своїх» стало містом-курортом. В далекі противні совєтські часи трускавчан насильно зганяли із землі і будували «пам’ятники епохи соцреалізму». Так виросли санаторії біля питного озера, на Совтусах, так появилися оздоровчі заклади на Боберні, так були збудовані багатоповерхівки на станельскій (за документами, хоч це здавна земля трускавецька) території по Стуса, Стебницькій, так наш курорт «розвивався» та розбудовувався в довжину, ширину, а особливо у висоту. Далі»
Про політичну проституцію сьогодні говорять всі, кому не ліньки. В Україні в цілому, а в Трускавці зокрема вже стало нормою «лягати» під «нові» обличчя вищих політиків, чи не під обличчя, а під щось друге, бо як ляжеш під обличчя, то потім попробуй волосини з рота повитягувати. Ніби порядні люди насправді дуже далекі від порядності, а їхня щирість є такою ж показною та напускною, як і їхня доброта та турбота про інтереси мешканців нашого курорту. Чомусь всі, а особливо діючі депутати саме перед виборами нагадують собі, що треба дбати про «народ» і починають так «дбати» про нього, що аж блювати хочеться від такої «дбайливості». Одні створюють нові ГО, інші – «народжують» газети чи фонди, ще інші – «звітують», що всі погані, хіба вони хороші. Далі»
Подорожуючи курортними та містами відпочинку, неодноразово помічав недостатність в м. Трускавець розваг, які були б не тільки цікавими для відпочиваючих, але й для жителів міста. Тому з цього приводу, порадившись з колегами, було прийнято рішення про проведення Відкритого турніру з волейболу регіонального рівня з усіма регаліями та нагородами. Основним задумом було пропагувати здоровий спосіб життя, стимулом якого став би перехідний кубок з року в рік, місце якого було б у Міській раді. Далі»
Як це вже завжди трапляється, сесія розпочалася з запізненням хвилин на сорок. Думалося, що не буде кворуму, але вдалося “нашкребти” 16 голосів (15 депутатів плюс міський голова), аби приступити до роботи. Потім до колег приєдналася Ольга Мицак.
У традиційній “розминці” депутат Микола Гориславський заявив, що на минуле пленарне засідання деякі депутати після обідньої перерви прийшли напідпитку, заважали працювати. Він знову запропонував змінити регламент, аби робота сесії тривала максимум до 15 години, без перерви на обід. Мабуть, тут громада повинна була би сказати своє слово, чи потрібні їй такі народні обранці. Не обурила поява на сесії п’яних депутатів і Романа Калапача, який узагалі вже не “зачіпається” з народними обранцями, аби не накликати біду на свою голову. Далі»
Думаю ні для кого не секрет, що деякі наші політики зловживають алкоголем. Наприклад, наш колишній татусько-ґарант Льоня Кучма – точно зловживав. Чи згадайте міжнародне позорисько з головним мєнтом України Юрою Луценком: той взагалі видав по п’яні такі викацеблики, що німецькі поліціянти не знали шо ся робит, і ледве го скрутили семеро, а він ше їх по яйцях гаратав ногами в аеропорту. Тобто тема алкогольних пригод і оказій з нашими політиками актуальна, і Місько не може її не зачепити. Далі»
Члени парламентської асамблеї НАТО підтримують прагнення України вступити до Альянсу та сподіваються на її приєднання до своїх лав у найближчому майбутньому. Про це вчора 13 жовтня, у Львові, в межах 72-го Семінару Ініціативи Роуза-Рота заявив Хендрік Ян Ормел, заступник Голови Парламентської асамблеї НАТО. «Ми хочемо, щоб Україна стала повноцінний членом НАТО, тому й приїхали сюди. Намагаємось зрозуміти, чого хоче українська влада, а чого – народ. Зі свого боку, робитимемо все, аби втілити прагнення України вступити до блоку НАТО, та все залежить від того, як себе буде поводити нова українська влада та який напрямок руху обере», - пояснив Хендрік Ян Ормела. Далі»
Про проблеми автономного опалення у Трускавці не говорить хіба лінивий. Ми ж пропонуємо радикальнішу постановку питання – повністю перевести на автономне у Трускавці все, що лиш можна. Як добре підуть справи, то в нас і конкурентів не буде на виборах – люди підтримають тільки нас, які за автономізацію всього-всього-всього. Найперше як щирі патріоти, ми повинні відмовитися від централізованого газопостачання. Навіщо ми маємо платити московітам, навіщо нам постійно переплачувати за газ (він щокварталу дорожчатиме на 20%, але це вже після січневих виборів). Чому б у кожній з 72 (менше чи більше – не так суттєво) квартир багатоповерхівки не створити умови, в яких живуть англійські лорди – поставити камін та опалювати помешкання на дровах. Далі»
Істинна любов не йде на нас від створінь, а від Творця. Св. Бернард
Наука без релігії – каліка; релігія без науки – сліпа. Альберт Ейнштейн
Дружба з Ісусом не викликає зовнішнього галасу, а стає видимою завдяки тому, що розливає навколо лагідність та мир, які променіють з усієї особи. Бл. Йоан ХХІІІ
Не оцтом і жовчю, а вином та оливою рани лікують; не злом, а добром можна направити лихого. Св. Ієронім
Єдиним завданням музики є оспівування Божої слави, від якої народжується порядок і міра. Томас Луїс де Вікторія
Надія – це найцінніша приятелька: єдина, котра після того, як допомагала нам жити, готує нас також до смерті. Ніно Сальванеші
Дайте мені матерів, що моляться, і врятую світ. Св. Августин
Немає місця для смутку, коли народжується життя; зникла боязнь смертельної погибелі, настає радість обіцянки безкінечного життя. Св. Лев Великий
Щоб бути в мирі з Богом і з ближнім, необхідно бути спочатку в мирі з самим собою. Св. Йоан Боско
Якщо хочеш піднести того, хто впав, мусиш нахилитися над ним. Так само милостиво необхідно похилитися над грішником, якщо хочеш його навернути. Св. Григорій І Великий
Природа звірям дає зброю, одна лише людина приходить на світ беззахисна – це знак, що її створено для злагоди й миру. Бл. Людовик з Гренади
Благословенна любов Марії висловлює своє щастя, благаючи про наше спасіння. Св. Леопольд Мандіч
Ім`я Павла Штепи в нас асоціюється в першу чергу із твором «Московство». Але обмежитися читанням лише одного твору цього автора не варто. Адже є ще один надзвичайно цікавий та корисний твір цього канадського українця – «Мафія і Україна». В нас його перевидало львівське видавництво «Глобус» ще в 2002 році, а придбати чи замовити її можна і в дрогобицькому видавництві «Відродження» (вулиця Шевченка, 2, тел. 2-17-94 чи 3-73-59). На багатому історичному матеріалі, фактах, свідченнях розповідається про діяльність всесвітньої мафії – страшної фінансової потуги. Штепа не обмежується критикою комуністів та москвичів, він викриває і роль жидів у сучасному світі, показуючи, що саме вони, а не якась інша нація, керують сучасною наддержавою США.
Хоча ми стараємося не аналізувати книг неукраїнською мовою, сьогодні зробимо виняток – російськомовна «Книга Кагала», видана журналом «Персонал» (МАУП) – теж про роль жидів у історії світу та в історії Російської імперії (особливо ХІХ століття). Вражаючі викриття змушують робити висновки, що і нам, українцям, є чого повчитися в цього хитрого і підступного (що доводить навіть Біблія) народу.
Володимир Ключак
Вміщуємо описи 7 відомих і не дуже трускавецьких політиків – більшість з них, а може і всі, претендуватимуть на крісло мера Трускавця на наступних виборах. Опис кожного – це суб’єктивна думка редактора, який може помилятися. Вам, шановні читачі нашого Інтернет-видання, пропонуємо вгадати – хто є хто. Відповіді просимо надсилати на нашу скриньку anda_panda@ukr.net в порядку “цифра – політик». З кожної скриньки прийматиметься лише одна відповідь. Приз тому, хто правильно вгадає всіх 7 політиків – після оголошення результатів виборів. Далі»
У неділю, 8 листопада, о 14.00 у приміщенні міського Народного дому ім. І. Франка міста Дрогобича відбудуться громадські слухання на тему «Про нові тарифи на водопостачання та водовідведення».
26, жовтня, понеділок – о 14.00 засідатиме комісія з надання субсидій, буде розроблено та встановлено графік прийому громадян, які хочуть отримати субсидії, планується, що в листопаді на прийомі побуває біля 1 тисячі мешканців Трускавця.
26 жовтня, понеділок – о 15.00 засідатиме житлова комісія.
26 жовтня, понеділок – о 20.00 в ПК імені Шевченка концерт народних артистів України Володимира Мойсеєнка та Володимира Данильця (платний).
27 жовтня, вівторок – засідання комісії з торгівлі.
27 жовтня, вівторок – о 14.30 в кінотеатрі «Злата» для трускавчан демонструватимуть безкоштовно художній фільм «Кайдашева сім`я», спонсором виступив БФ «Трускавчани» (голова – Євген Юник).
28 жовтня, середа – загальноміський захід до Дня визволення України, місце проведення – санаторій «Карпати».
28 або 29 жовтня – засідання міськвиконкому.
28 жовтня, середа – о 20.00 в ПК імені Шевченка концерт народного ансамблю пісні і танцю «Трускавчанка» (платний).
30 жовтня, п’ятниця – в музеї історії міста захід до 91-ї річниці створення ЗУНР.
30 жовтня – о 20.00 в ПК імені Шевченка концерт дуету «Світязь» (платний).
31 жовтня, субота – о 20.00 в ПК імені Шевченка концерт Антона Казимира (платний).
2 листопада, понеділок – загальноміський захід до Дня працівників соціальної сфери, будуть нагороджувати грамотами.
Музеї очікують на відвідувачів
З 2 жовтня по 25 листопада триває виставка ікон з бісеру «Струни сакрального мистецтва» (ІІ частина) сім`ї Благути в Єпархіальному музеї по Бандери. А 19 жовтня відкрито виставку робіт Яна Сюти в музеї Михайла Біласа.
До уваги красивих дівчат
21 грудня 2008 року у Трускавці проходив конкурс «Красуня Дрогобиччини-2008». Він мав шалений успіх і ще довго трускавецька публіка обговорювала свято, організоване рекламно-продюсерським центром «Феєрія». Цього року конкурс красунь теж відбуватиметься у грудні і теж в нашому Трускавці. Красуні нашого міста та регіону вже можуть записуватися на участь у кастингу. Додаткова інформація за телефоном 8-067-985-08-02 (п. Олена).
Багато мешканців не лише м. Трускавця а й усієї України в різні часи здійснювали, здійснюють і мабуть що будуть здійснювати самочинне будівництво. Далі»
Зустрічаються нардеп з прокурором на модному курорті. Нардеп і говорить:
- Ну, я свій бізнес на тещу переписав, в мене гроші є, щоб по курортах кататись. А ти звідки гроші маєш?
- А я відпускні отримав.
- Нічогенькі в вас там відпускні!
- А це дивлячись, кого відпустиш...
Нищета заставляет население многих украинских сел уповать на барина. Он может устанавливать собственные кабальные порядки или бескорыстно помогать. Объединяет хозяев сельской жизни одно: почти безграничная власть над жителями. "Я бютовцам давно говорил: присмотритесь к нему, он же психопат. То сидит и глазами бешено вращает, то начинает что-то под нос себе бормотать", — рассказывает коллега беглого депутата Лозинского по парламентскому комитету. Чтобы как-то объяснить поступок нардепа, другие народные избранники вполне могли бы возразить: "Да какой же он психопат? Просто лес был его. И село его". Далі»
А джипи – така ж прикра річ, як сємочки. Раз спробуєш – не відірвешся. Тому, передові досягнення вітчизняного шляхобудування полягають у наступних стандартах:
1. Дорога повинна вистояти до кінця фінансового року, щоб у КРУ не виникло питань;
2. Дорога повинна витримати дощ;
3. Дорога повинна розтанути разом зі снігом, що є запорукою нового фінансування з бюджетів різних рівнів. Далі»
У середу в обмінниках можна було купити долари по 8,1 гривні. У цей же час на безготівковому ринку банки купували американську валюту вже за курсом 8,2. Ключову позначку у 8 гривень за долар Україна подолала граючись. Говорити про заспокоєння ринку у таких умовах смішно. На цьому фоні уряд і Нацбанк зайнялися піаром. І ті, й інші розуміють, що гривня не може не девальвувати. Всі методи утримання курсу вже використані. А якщо ситуацію не можна змінити, головне - якомога швидше знайти винного на стороні. Інакше за все доведеться відповідати самим. Далі»
Щорічно в Україні з настанням весняно-осіннього періоду загострюється ситуація з вірусного гепатиту, для цього захворювання характерна така сезонність. Загострилася епідемічна ситуація з цієї інфекції і на Дрогобиччині. Випадки вірусного гепатиту зареєстровані у Бориславі, Стебнику, у селах Дрогобицького району – Попелі, Залокоть, Вороблевичі, Лішня, Улично, Літиня, Доброгостів, Довге, Ясениця. Як показали результати проведеного епідемічного розслідування, що проводились у вогнищах інфекцій, захворювання могло б і не наступити при дотриманні населенням елементарних заходів гігієни. Далі»
Стягнути із КП «Наше місто» на користь Шоломіцького О. Г. 12 000 (тисяч) грн. матеріальної шкоди, 824 грн. витрат на виготовлення технічного висновку, 5 000 (тисяч) грн. моральної шкоди.
Договір № 375 від 21.01.2008 року в частині надання послуг централізованого опалення, укладений між КП «Наше місто» та Шоломіцьким О. Г, вважати розірваним. Далі»