Бібліотека об’єднує молодь

By  | 27.06.2019 | Filed under: Новини

Нехай живе одвічно наша молодь,

Нехай в серцях завжди цвіте весна,

Хай вітає червень стоголосий,

Бо святкує молодість сама.

Мабуть не випадково день молоді ми відзначаємо в найтеплішу найпрекраснішу сонячну пору року, адже саме молодість випромінює тепло і любов, саме молоді спочатку вчитися, потім працювати на благо нашої неньки України. В цей день незмінними залишаються веселощі, гарний настрій та дух свободи, притаманний гарячим серцям, сповнених надій, світлих мрій та найкращих сподівань. Юність і молодість – це особливий стан душі, це час дерзань, пошуків, відкриттів.

По-молодіжному розважально і пізнавально пройшла музично-поетична зустріч « об’єднує молодь» в центральній міській бібліотеці Трускавця 27 червня з нагоди святкування Дня молоді. Юнаки і дівчата обговорювали питання читацьких вподобань сучасної молоді, декламували вірші відомих поетів, співали пісні. Гра на фортепіано і гітарі викликала щире захоплення серед молодих людей та бурхливі аплодисменти. Окрасою заходу став танок у виконанні учасників клубу спортивного танцю «Ювента Денс». Провідний бібліотекар читальної зали Ореста Касперська познайомила всіх присутніх з літературними новинками і хітами та наголосила, що такі зустрічі – це зустрічі творчості і натхнення, енергії, і запалу, пізнання, любові і романтики.

Зі святом, дорога юносте! Мирного неба, цікавого дозвілля і прихильності фортуни.

Підготувала Ореста Касперська, провідний бібліотекар Трускавецької ЦБС

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви