Бути разом назавжди запропонував одній із принцес Роман Скорпіон

By  | 27.03.2018 | Filed under: Акценти

Вона – красуня-учасниця конкурсу «Міс принцеса України», він – член журі, який знається на жіночій красі і впевнено крокує сходинками шоу-бізнесу. Між ними виникає щира симпатія. Яким буде фінал?

…Коли перемогу все ж здобула не вона, співак-романтик прямо зі сцени зробив їй неочікувану, але таку бажану для багатьох дівчат пропозицію. І вона її прийняла.

Не дивно, що у такого харизматичного молодого чоловіка закохуються шанувальниці, прагнуть привернути до себе увагу, зокрема й кокетливими коментарями на сторінці співака в соціальній мережі. І дівчата часто цікавляться сімейним станом Романа. Хоча неодноразово з’являлась інформація про його одруження та народження сина.

Успішний український виконавець, композитор та продюсер Роман Скорпіон продовжує захоплювати своїх прихильників не лише новими хітами, але й відеокліпами.

Красиву історію кохання співак презентує у новому довгоочікуваному кліпі на пісню «Давай будем разом», героїнею якого стала учасниця конкурсу Міс принцеса України Яна Щибря.

 «Як тільки я її побачив – відчув, що вона має бути героїнею мого кліпу. І пропозицію взяти участь у зйомках справді зробив, будучи членом журі конкурсу», – зізнався Роман Скорпіон.

Інтимні струни людської душі, відгомін пробуджених переживань – від хвилюючої радості до глибокого душевного страждання – все це у новому романтичному відеоролику від Романа Скорпіона.

За словами співака, зйомку цього кліпу планував давно. Варіанти сценарію були різні, та йому хотілося саме такий, що дасть змогу відкритися і показати всю палітру почуттів закоханих. Тож нова відеоісторія, у яку Роман вклав свої особисті переживання, буде емоційно близькою і зрозумілою кожному, хто хоч раз любив, страждав, прощав і хто знову закохувався, як уперше.

А чи так усе насправді, дивіться у кліпі https://www.youtube.com/watch?v=-DUfa4V5Ugo&t=23s

Також читайте

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • На роботу в дієтїдальню “Веселка” потрібні офіціанти
  26.04.2018 | 15:16

  На роботу в дієтїдальню “Веселка” (м. Трускавець) потрібні офіціанти. Робота на постійній основі. Довідки за телефоном 067-310- 14-49 або (247) 6-00-30. Також читайтеДля тих, кого цікавить здоровий спосіб життя (0)Запрошуємо на фестиваль циркового мистецтва “Трускавецький фігляр” (0)Запрошуємо на роботу адміністратора (0)Запрошукємо на роботу адміністратора та офіціанта (0)

 • До уваги активної молоді
  26.04.2018 | 11:59

  Також читайтеВ дитячій бібліотеці визначили найкращих читачів (0)Молодь і закон (0)Барви Великодня (0)А що ви знаєте про гроші? (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви