Доступні ліки – програма, яка вже допомогла мільйонам українців

02.07.2019 | Filed under: Акценти

Програма «Доступні ліки», автором якої є заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик, успішно діє в Україні вже протягом двох років. За цей час вона врятувала не одне життя, адже українці з важкими захворюваннями отримували необхідні ліки безкоштовно або з незначною доплатою. Все, що для цього було потрібно: отримати рецепт від лікаря та прийти до аптеки, яка була учасником програми.

«Доступні ліки» – це реально перша глобальна зміна у сфері охорони здоров’я, яку вже відчули мільйони українців. Було поставлене і виконане завдання – зберегти життя людей, захистити їх від важких ускладнень. Маленькими кроками можна досягти великих результатів», – наголошує ініціатор програми Роман Ілик.

За його словами, протягом двох років програма вдосконалювалася та розширювалася. Зокрема постійно збільшувалася кількість препаратів, які надаються безкоштовно та кількість аптек, які беруть участь у програмі.

Важливість впровадження такої програми на якість життя людей важко оцінити, адже вона в буквальному сенсі рятує. За час свого існування «Доступні ліки» довели свою ефективність та дієвість. Багато пацієнтів висловлюють свою подяку за те, що завдяки прийому ліків змогли нормалізувати рівень цукру в крові. Водночас, зменшилася кількість викликів «швидкої допомоги» з підозрою на інсульт чи інфаркт, а також через приступи бронхіальної астми.

«Ми отримали добрі результати, а саме: постійне зниження цін на лікарські препарати і, що вкрай важливо, систематичне лікування пацієнтів життєво необхідними препаратами під наглядом лікаря», – каже ініціатор програми Роман Ілик.

Львівська область – серед лідерів за популярністю цієї програми. Великим попитом вона користується і на Дрогобиччині. Пацієнти активно звертаються до лікарів по рецепти, у свою чергу, аптеки міста відпускають безкоштовні препарати. До прикладу, виконання програми «Доступні ліки» у Дрогобичі сягнуло пікових показників – майже 102%.

«Активність дрогобичан свідчить про довіру. Вони довіряють нам, а ми зробимо все, щоб їх не підвести», – наголошує Роман Ілик.

Зазначимо, Роман Ілик йде у Верховну Раду від 121 виборчому округу. Це міста Дрогобич, Борислав, Трускавець та Дрогобицький район.

(Переглядів 8 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви