«Країна Франкіана» представила в музеї цікаву виставку плакатів Івана Франка

By  | 29.05.2017 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Дрогобицької РДА, в рамках п’ятої літературно-мистецької академії «Країна Франкіана», яка проходить у Дрогобичі, в суботу, 27 травня, у відділі природи та історії музею «Дрогобиччина» відбулась виставка художніх творів випускників Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну  ім. Михайла Бойчука, які були приурочені 160-річниці від дня народження Івана Франка.

Відкрила цю виставку старший науковий співробітник музею «Дрогобиччина» Марія Головкевич. Вона розповіла про зв’язок імені Івана Франка з Дрогобиччиною, це і рідні Нагуєвичі, де він народився, його іменем названі навчальні заклади Дрогобича – середня школа №1 (колишня гімназія) та державний педагогічний університет, при якому діє Інститут Франкознавства, тут встановлені величні пам’ятники Каменяреві, в нас є найбільше вчених-франкознавців.

Перед присутніми на виставці виступили ректор ДДПУ імені Івана Франка Надія Скотна, доцент цього університету, керівник Інституту Франкознавства Євген Пшеничний, які висловили вдячність, що музей кожного року привертає все новими та новими проектами, якими ми розширюємо межі цієї «Країни» – «Країни Франкіани»

У творчій частині заходу учень десятого класу СШ №1 прочитав вірш «Каменярі», а тріо викладачів та студентів музично-педагогічного факультету університету в складі Лілії Кобільник, Галини Токарчук та Марти Мельнарович дебютували з піснями на вірші Івана Франка.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Виставка буковинського строю в музеї Трускавця
  24.06.2019 | 14:18

  Також читайтеВ музеї Біласа відкриється виставка «Чарівне місто» (0)В рамках святкування Дня міста пройде ніч у музеї, присвячена культурі Буковини (0)Хранилища (0)В музеї історії відбудеться відкриття виставки творів художника Віктора Чепинця (0)

 • Оголошення
  24.06.2019 | 08:42

  Трускавецька міська організація політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» повідомляє, що штаб по позачергових виборах до Верховної Ради України, громадська приймальня і головний офіс відкритий за адресою: м. Трускавець, вул. Карпатська, 2, готельно-курортний комплекс «Карпати». Запрошуємо людей усіх вікових категорій і особливо молодь долучитися до співпраці з метою розвитку курорту Трускавець, створення гідних умов проживання мешканців, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви