Фонд Івана Франка оголосив про початок прийому робіт на здобуття Міжнародної премії його імені

21.10.2016 | Filed under: Публікації

15 січня 2017 року розпочнеться прийом робіт на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомили керівники Міжнародного фонду Івана Франка.

 Міжнародний фонд розпочне прийом робіт на здобуття Премії з 15 січня 2017 року. Прийом Наукових робіт і супроводжуючих документів буде тривати  до 1 березня 2017 року.

6 претендентів на здобуття Премії, по 3 у кожній номінації, буде визначено на початку травня  2017 року. А лауреатів Міжнародної Премії ім. Івана Франка оголосить Міжнародне журі, яке засідатиме наприкінці червня у м. Відень (Австрія).

Премія вручається щорічно 27 серпня – у день народження Івана Яковича Франка у двох номінаціях: «За вагомі здобутки у галузі україністики» та «За вагомі здобутки у галузі соціально-гуманітарних наук».

Голова Правління Фонду Роланд Франко зазначив: «Фонд робить усе, щоб забезпечити високий рівень конкуренції та безсумнівного переможця Премії. Тому усі необхідні процедури є відкритими з використанням найкращого міжнародного досвіду. Наша мета   –   популяризувати діяльність Івана Франка та спонукати учених з різних країн світу до проведення активних досліджень у галузі суспільних наук та україністики. Міжнародна премія імені Івана Франка має стати містком визнання української науки і культури.  Бо Іван Франко — це найкращий «фронтмен» просування позитивного іміджу про Україну у світі».

Директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус повідомив, що преміальний фонду 2017 році становитиме 500 тис. гривень та зауважив, що окрім грошової винагороди, Лауреатам премії вручається диплом і пам’ятний нагрудний золотий знак  (медаль).

Директор Фонду також наголосив, що на здобуття Премії роботи науковців подають академічні установи, вищі навчальні заклади України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини, а також лауреати Премії попередніх років.

Член Правління Фонду, проректор Київського національного університету ім. Т.Шевченка Володимир Бугров, ознайомив журналістів з вимогами прийому наукових робіт на здобуття Премії та звернув увагу, що роботи претендентів мають містити ISBN. А довідка про автора та розширена анотація до наукової роботи, що подається на здобуття Премії, мають бути подані українською та англійською мовами.

З переліком документів та з положенням про Премію можна ознайомитися на сайті Фундації: www.frankoprize.com.ua.  Роботи на здобуття премії слід надсилати на поштову адресу: 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 48а, оф.15 або на електронну адресу: frankofund@ukr.net.

Нагадаємо, що першим лауреатом Премії став архієпископ-емерит, колишній глава УГКЦ Любомир Гузар у номінації «за визначний особистий внесок у розвиток соціально-гуманітарних наук»  за наукову  монографію «Андрей Шептицький Митрополит Галицький (1901-1944) провісник екуменізму.

Календар Премії-2017

– 21 жовтня 2016. Оголошення про початку прийому робіт на здобуття Премії.

– З 15.01.2017 -1.03.2017. Прийом робіт та документів на здобуття Премії.

– До 05.03.2017. Формування Номінаційних комітетів.

– До 01.04.2017. Формування Міжнародної експертної ради.

– До 10.04.2017. Попередній відбір наукових робіт на предмет їх відповідності Положенню про Премію Номінаційними комітетами.

– До 1.05.2017. Формування Міжнародного журі.

– До 10.05.2017. Обговорення поданих наукових робіт Міжнародною експертною радою та визначення номінантів Премії.

– До 30.06.2017. Обрання лауреатів Премії.

– 27 серпня 2017. Відзначення лауреатів Премії.

Ольга Нижник

(Переглядів 46 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви