Шкідливі звички

By  | 10.12.2017 | Filed under: Публікації

Люди впускають ворога в свої уста, і він викрадає їх мозок.

 Вільям Шекспір

Кожному від народження надається найцінніший дар – життя. І найдорожче, що є в житті – це здоров’я. Без здоров’я немає щастя. Іноді молодь навмисне все робить для того, щоб загубити своє здоров’я. Вони набувають поганих звичок, які негативно впливають на них, І яких потім не можуть позбутися.

З метою формування у підлітків правильного уявлення про здоровий спосіб життя, дбайливого ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих і профілактики паління, пияцтва та наркоманії 8 грудня юнацькою кафедрою центральної міської бібліотеки м. Трускавця був проведений інформаційний коктейль на тему «Шкідливі звички». Школярі ЗСШ №1 прослухали бесіду, де бібліотекар звернула увагу на те, що шкідливі звички і школяр – несумісні. Учні з цікавістю слухали цитати та повчальну притчу. Спілкування з дітьми супроводжувалося відеороликами про шкідливість тютюну, алкоголю та наркотиків на організм людини. Школярі під час заходу виявляли неабияку активність і зацікавленість. Також була представлена книжкова виставка «Шкідливим звичкам – НІ!!!», де учасники заходу мали змогу ознайомитися з книгами даної тематики.

Приємним є той факт, що останнім часом все більше молодих людей негативно ставляться до спиртного та тютюнопаління. Вони орієнтуються на здоровий спосіб життя. Чим цікавіше, змістовніше буде дозвілля, тим рішучіше піде боротьба зі шкідливими звичками, які починаються від неробства. Сила волі, що дозволяє сказати тверде «НІ!» всім пагубним пристрастям, збереже ваше здоров’я і життя. Будьте здорові!

Підготувала Олександра Пфайфер, провідний бібліотекар юнацької кафедри Трускавецької ЦБ

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо косметолога та масажиста
  16.08.2018 | 09:03

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста та медичну сестру (косметолога по тілу). Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на пісенно-гумористичний фестиваль “Борислав сміється” (0)АТБ запрошує на роботу (0)Запрошуємо на роботу електрика (0)

 • АТБ запрошує на роботу
  06.08.2018 | 11:01

  Національна мережа продуктових магазинів АТБ запрошує на роботу в м. Трускавець: - продавця-консультанта – 6100 грн/міс, - охоронника – 6300 грн/міс, - молодшого приймальника товарів (вантажника) – 6300 грн/міс, - помічника продавця-консультанта (прибиральницю) – 5300 грн/міс. Зазначено орієнтовний рівень доходу в місяць. Звертатись за тел. 068-861-16-64, 050-385-01-47. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви