Шкідливі звички

By  | 10.12.2017 | Filed under: Публікації

Люди впускають ворога в свої уста, і він викрадає їх мозок.

 Вільям Шекспір

Кожному від народження надається найцінніший дар – життя. І найдорожче, що є в житті – це здоров’я. Без здоров’я немає щастя. Іноді молодь навмисне все робить для того, щоб загубити своє здоров’я. Вони набувають поганих звичок, які негативно впливають на них, І яких потім не можуть позбутися.

З метою формування у підлітків правильного уявлення про здоровий спосіб життя, дбайливого ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих і профілактики паління, пияцтва та наркоманії 8 грудня юнацькою кафедрою центральної міської бібліотеки м. Трускавця був проведений інформаційний коктейль на тему «Шкідливі звички». Школярі ЗСШ №1 прослухали бесіду, де бібліотекар звернула увагу на те, що шкідливі звички і школяр – несумісні. Учні з цікавістю слухали цитати та повчальну притчу. Спілкування з дітьми супроводжувалося відеороликами про шкідливість тютюну, алкоголю та наркотиків на організм людини. Школярі під час заходу виявляли неабияку активність і зацікавленість. Також була представлена книжкова виставка «Шкідливим звичкам – НІ!!!», де учасники заходу мали змогу ознайомитися з книгами даної тематики.

Приємним є той факт, що останнім часом все більше молодих людей негативно ставляться до спиртного та тютюнопаління. Вони орієнтуються на здоровий спосіб життя. Чим цікавіше, змістовніше буде дозвілля, тим рішучіше піде боротьба зі шкідливими звичками, які починаються від неробства. Сила волі, що дозволяє сказати тверде «НІ!» всім пагубним пристрастям, збереже ваше здоров’я і життя. Будьте здорові!

Підготувала Олександра Пфайфер, провідний бібліотекар юнацької кафедри Трускавецької ЦБ

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Виїзний комп’ютерний майстер
  13.02.2018 | 02:36

  Вирішення будь-яких проблем з стаціонарним комп’ютером чи ноутбуком у Вас вдома та в зручний для Вас час. Виїзд здійснюється по м. Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий. Досвідчений комп’ютерний майстер налаштує ваш ноутбук, планшет або комп’ютер, в Вашій присутності. Проведе профілактику, ремонт, діагностику комп’ютерної техніки, роботи операційної системи та програмного забезпечення, налаштує Internet. Проконсультує по ціні виявленої [...]

 • №80313 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  04.02.2018 | 16:06

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 9 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви