Топ-10 невиконаних обіцянок Януковича

By  | 28.12.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Львівська обласна організація партії Батьківщина склала Топ-10 невиконаних обіцянок Президента України Віктора Януковича, які він декларував під час президентської кампанії і в своїй передвиборчій програмі.

Про це повідомили в прес-службі облорганізації партії.

Як наголошується в повідомленні, “цього року Янукович залишить не лише поганий слід в історії, але і добрі наміри, з якими він рік тому балотувався на президентську посаду. Україна для людей, Почую кожного, Податкові канікули для малого бізнесу на 5 років. Усі ці гасла сьогодні більше нагадують чорний гумор. Янукович не просто не виконує своїх обіцянок. Він робить все з точністю до навпаки”.

Тому Львівська обласна організація Батьківщини склала свій передноворічний рейтинг – Топ-10 невиконаних обіцянок Януковича.

1. Мінімальна пенсія 1200 грн вже у 2011 році.
Мільйони українських пенсіонерів можуть відчувати себе використаними і обдуреними, бо відповідно до Держбюджету на 2011 рік мінімальна пенсія навряд буде досягати 800 гривень. На додачу українським жінкам на 5 років планується підвищити пенсійний вік.

2. Податкові канікули для малого бізнесу на 5 років.
Лише зусиллями мільйонів українців вдалося запобігти введенню податкового гетто. Ніяких податкових канікул у планах Януковича не було. Замість цього влада так залякала підприємців Податковим кодексом, що вже скасування окремих його репресивних статей бізнесмени розцінили як перемогу.

3. Надання педагогам і лікарям статусу державного службовця.
Цей пункт передвиборчої програми Януковича не виконано через те, що відповідний закон при розгляді в парламенті не підтримала найчисленніша фракція Партії регіонів.

4. Підвищення соціальних стандартів.
У Держбюджеті на 2011 рік соціальні видатки зменшені, в середньому, на 10%. Зокрема, на 40% скорочені витрати на надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам. Стипендії, в тому числі для дітей-сиріт, встановлюються на рівні грудня 2010 року і не індексуються. Загальна сума витрат на щорічну разову допомогу ветеранам війни в проекті бюджету на 2011 рік зменшена на 8,5%. Батьківщина нагадує, що саме Партія регіонів не підтримала законопроект про підвищення соціальних стандартів у лютому 2010 року.

5. Скорочення витрат на утримання органів влади.
У держбюджеті на 2011 рік збільшено фінансування:
Національного агентства з питань Євро 2012 – у 162,5 рази (6,5 млрд грн);
Укравтодору – на 86% (6,5 млрд грн);
Вищої ради юстиції – на 67%;
Вищого господарського суду – на 42,2%;
Державного управління справами – на 37%;
Вищого адміністративного суду – на 27,7%;
Керівництва Міносвіти – на 21%;
Генпрокуратури – на 83% (1 млрд грн);
СБУ – на 21%;
Міноборони – на 20% (2,3 млрд грн);
МВС – на 15% (1,8 млрд грн).

6. Подолання корупції.
Рівень корупції в Україні Міжнародна правозахисна організація Transparency International оцінює як найвищий серед “нових незалежних країн”. Україна, за даними опитування, опинилася в одній групі з Азербайджаном, Литвою і Пакистаном. Найбільш корумпованими, на думку опитаних в Україні, є суди.

7. Перехід на контрактну армію вже з 2011 року.
Виконання обіцянки відкладається, як мінімум, на 5 років. Міністр оборони Михайло Єжель визнає, що в кращому випадку цей процес лише почнеться в 2011 році. А повний перехід на контрактну службу відкладено до 2015 року.

8. Зниження цін на російський газ.
“Здавши” Росії Чорноморський флот до 2042 року, Україна не отримала ніяких преференцій. Навпаки: оплату за газ для населення збільшено з 1 вересня на 50%, з 1 квітня 2011 року буде підвищено ще на 50 відсотків. Таким чином, з моменту обрання Януковича Президентом газ для населення подорожчає вдвічі – на 100%.

9. Відродження та розвиток української культури.
Міністром освіти і культури призначений українофоб Дмитро Табачник. “Про що ще ми можемо говорити?”, – зазначає Львівська Батьківщина.

10. Мораторій на ідеологічні питання, які роз’єднують суспільство.
Урядом Януковича скасовано державний іспит з української мови для бакалаврів у вищих навчальних закладах; припинена практика перекладу українською мовою російськомовних синхронів у новинах на УТ-1; скасована норма про українське дублювання іноземних фільмів; підручник з Історії України цензурували в інтересах Росії: УПА прирівняли до загонів Ковпака і Сабурова, зник з підручника малюнок Романа Шухевича, викинуті згадки про бій під Крутами та інформація про Помаранчеву революцію; насадження РПЦ Московського патріархату.

Як повідомлялося, 40,3% опитаних центром соціальних досліджень Софія вважають, що обрання Віктора Януковича стало найважливішою подією в політичному житті країни в 2010 році.

Також читайте

Tags: ,
 • online

  1)”Основним завданням для міської влади вважаю реформу ЖКГ. Терміни – до кінця року” – можливо ще встигне, залишилось два дня.
  2) Наповнення бютжету розвитку, не за рахунок продажі зем. ділянок

 • online

  вчора в Трускавці бачив 2 аварії, дороги класні. А Шумин бютжет наповнюватиме і далі з продажі зем ділянок! ВЕЩь

 • Stepan

  Пропоную наступну тему “Топ-10 невиконаних обіцянок Козира”
  Я почну:
  1)”Основним завданням для міської влади вважаю реформу ЖКГ. Терміни – до кінця року” – можливо ще встигне, залишилось два дня.

 • Hrun

  «Права воля України», 4 депутати: Ткаченко Олександр, Павлик Віктор, Калічак Роман (список), Кіселичник Олег (по округах).

 • Hrun

  А це ще один сателіт окупантів.
  http://komitet-k.org.ua/
  http://oleksandrtkachenko.name/

 • Микола

  Може люди деякі тепер задумуються,за кого голосували і що страждають не тільки вони!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви