Топ-10 невиконаних обіцянок Януковича

By  | 28.12.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Львівська обласна організація партії Батьківщина склала Топ-10 невиконаних обіцянок Президента України Віктора Януковича, які він декларував під час президентської кампанії і в своїй передвиборчій програмі.

Про це повідомили в прес-службі облорганізації партії.

Як наголошується в повідомленні, “цього року Янукович залишить не лише поганий слід в історії, але і добрі наміри, з якими він рік тому балотувався на президентську посаду. Україна для людей, Почую кожного, Податкові канікули для малого бізнесу на 5 років. Усі ці гасла сьогодні більше нагадують чорний гумор. Янукович не просто не виконує своїх обіцянок. Він робить все з точністю до навпаки”.

Тому Львівська обласна організація Батьківщини склала свій передноворічний рейтинг – Топ-10 невиконаних обіцянок Януковича.

1. Мінімальна пенсія 1200 грн вже у 2011 році.
Мільйони українських пенсіонерів можуть відчувати себе використаними і обдуреними, бо відповідно до Держбюджету на 2011 рік мінімальна пенсія навряд буде досягати 800 гривень. На додачу українським жінкам на 5 років планується підвищити пенсійний вік.

2. Податкові канікули для малого бізнесу на 5 років.
Лише зусиллями мільйонів українців вдалося запобігти введенню податкового гетто. Ніяких податкових канікул у планах Януковича не було. Замість цього влада так залякала підприємців Податковим кодексом, що вже скасування окремих його репресивних статей бізнесмени розцінили як перемогу.

3. Надання педагогам і лікарям статусу державного службовця.
Цей пункт передвиборчої програми Януковича не виконано через те, що відповідний закон при розгляді в парламенті не підтримала найчисленніша фракція Партії регіонів.

4. Підвищення соціальних стандартів.
У Держбюджеті на 2011 рік соціальні видатки зменшені, в середньому, на 10%. Зокрема, на 40% скорочені витрати на надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам. Стипендії, в тому числі для дітей-сиріт, встановлюються на рівні грудня 2010 року і не індексуються. Загальна сума витрат на щорічну разову допомогу ветеранам війни в проекті бюджету на 2011 рік зменшена на 8,5%. Батьківщина нагадує, що саме Партія регіонів не підтримала законопроект про підвищення соціальних стандартів у лютому 2010 року.

5. Скорочення витрат на утримання органів влади.
У держбюджеті на 2011 рік збільшено фінансування:
Національного агентства з питань Євро 2012 – у 162,5 рази (6,5 млрд грн);
Укравтодору – на 86% (6,5 млрд грн);
Вищої ради юстиції – на 67%;
Вищого господарського суду – на 42,2%;
Державного управління справами – на 37%;
Вищого адміністративного суду – на 27,7%;
Керівництва Міносвіти – на 21%;
Генпрокуратури – на 83% (1 млрд грн);
СБУ – на 21%;
Міноборони – на 20% (2,3 млрд грн);
МВС – на 15% (1,8 млрд грн).

6. Подолання корупції.
Рівень корупції в Україні Міжнародна правозахисна організація Transparency International оцінює як найвищий серед “нових незалежних країн”. Україна, за даними опитування, опинилася в одній групі з Азербайджаном, Литвою і Пакистаном. Найбільш корумпованими, на думку опитаних в Україні, є суди.

7. Перехід на контрактну армію вже з 2011 року.
Виконання обіцянки відкладається, як мінімум, на 5 років. Міністр оборони Михайло Єжель визнає, що в кращому випадку цей процес лише почнеться в 2011 році. А повний перехід на контрактну службу відкладено до 2015 року.

8. Зниження цін на російський газ.
“Здавши” Росії Чорноморський флот до 2042 року, Україна не отримала ніяких преференцій. Навпаки: оплату за газ для населення збільшено з 1 вересня на 50%, з 1 квітня 2011 року буде підвищено ще на 50 відсотків. Таким чином, з моменту обрання Януковича Президентом газ для населення подорожчає вдвічі – на 100%.

9. Відродження та розвиток української культури.
Міністром освіти і культури призначений українофоб Дмитро Табачник. “Про що ще ми можемо говорити?”, – зазначає Львівська Батьківщина.

10. Мораторій на ідеологічні питання, які роз’єднують суспільство.
Урядом Януковича скасовано державний іспит з української мови для бакалаврів у вищих навчальних закладах; припинена практика перекладу українською мовою російськомовних синхронів у новинах на УТ-1; скасована норма про українське дублювання іноземних фільмів; підручник з Історії України цензурували в інтересах Росії: УПА прирівняли до загонів Ковпака і Сабурова, зник з підручника малюнок Романа Шухевича, викинуті згадки про бій під Крутами та інформація про Помаранчеву революцію; насадження РПЦ Московського патріархату.

Як повідомлялося, 40,3% опитаних центром соціальних досліджень Софія вважають, що обрання Віктора Януковича стало найважливішою подією в політичному житті країни в 2010 році.

Також читайте

Tags: ,
 • online

  1)”Основним завданням для міської влади вважаю реформу ЖКГ. Терміни – до кінця року” – можливо ще встигне, залишилось два дня.
  2) Наповнення бютжету розвитку, не за рахунок продажі зем. ділянок

 • online

  вчора в Трускавці бачив 2 аварії, дороги класні. А Шумин бютжет наповнюватиме і далі з продажі зем ділянок! ВЕЩь

 • Stepan

  Пропоную наступну тему “Топ-10 невиконаних обіцянок Козира”
  Я почну:
  1)”Основним завданням для міської влади вважаю реформу ЖКГ. Терміни – до кінця року” – можливо ще встигне, залишилось два дня.

 • Hrun

  «Права воля України», 4 депутати: Ткаченко Олександр, Павлик Віктор, Калічак Роман (список), Кіселичник Олег (по округах).

 • Hrun

  А це ще один сателіт окупантів.
  http://komitet-k.org.ua/
  http://oleksandrtkachenko.name/

 • Микола

  Може люди деякі тепер задумуються,за кого голосували і що страждають не тільки вони!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Трускавець Встановлення та ремонт ГБО
  22.06.2018 | 15:09

  Індивдуальний підхід до кожного клієнта. Намагаємось вирішити навіть найскладніші проблеми Вашого авто. Встановлення та ремонт ГБО Діагностика ГБО Компютерна діагностика Ремонт електропроводки та електричних елементів Дрібний ремонт оптичних систем та елементів салону м. Трускавець вул. Бориславська, “Бориславські гаражі” +38 099 162 8988 +38 097 732 8957 Головна сторінка http://avtospotlv.com.ua/ avtospotlv@gmail.com Також читайтеТрускавець відсвяткував (0)Спацер по [...]

 • Трускавець запрошує на День молоді
  20.06.2018 | 16:10

  Також читайтеМузей придбає старі речі для експозиції (0)Продається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на турнір повітряних куль (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви