У Східниці відкрили бювет лікувальної води типу «Боржомі» (джерела «2с»)

By  | 18.06.2019 | Filed under: Новини

Цими вихідними у Східниці було відкрито бювет мінеральної води джерела «2с». Як зазначив селищний голова Східниці Іван Піляк, це дуже важливий проект, адже ще до початку високого відпочинкового сезону та найбільшого напливу відпочивальників було збудовано новий, сучасний, облагороджений, а головне зручний для всіх бювет мінеральної води джерела «2с». Вода з цього джерела унікальна, аналогів їй немає в Україні. Це мінеральна вода типу «Боржомі», котра нормалізує кислотно-лужний баланс у шлунку і зберігає свої цілющі властивості довше, ніж вода з інших джерел.

Кожного року до Східниці за лікуванням мінеральною водою джерела «2с» приїжджають тисячі туристів з усього світу, тому влада селища-курорту часто стикалась з проблемою безперешкодного доступу до цього джерела. Тепер же завдяки будівництву питтєвої галереї цю проблему вдалося вирішити, а якість води та її цілющі властивості були збережені.

Відкриття бювету води джерела «2с» пройшло в рамках урочистого відкриття «Східницького літа». Бювет освятили місцеві священики, а вітальне слово виголосив селищний голова Іван Піляк.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви