У Східниці відкрили парк святого Пантелеймона-цілителя

11.08.2013 | Filed under: Новини

У курортному селищі Східниця у п’ятницю, 9 серпня, відбулося відкриття парку святого Пантелеймона-цілителя. 

Церква 9 серпня святкує день святого Пантелеймона-цілителя, безвідплатного лікаря. Йому моляться про зцілення душі і тіла. Саме у Східниці знаходяться унікальні мінеральні джерела цілющої східницької води, які у поєднанні з неперевершеною красою природи повертають здоров’я не тільки тіла, а й душі. Тому й парк названо в честь святого Пантелеймона-цілителя. 

Зі слів селищного голови Східниці Івана Піляка, парк знаходиться недалеко від центру селища. Він приверне увагу не тільки місцевих жителів, а й численних відпочиваючих та туристів, які перебувають у Східниці: тут можна гуляти, займатися спортом, дізнатися про історію курорту. На території парку буде встановлено макети нафтових качалок, які експлуатувалися ще в часи коли зароджувалась нафтова промисловість на теренах Західної України.

Ця зона відпочинку займає територію площею 8 га. В рамках створення парку святого Пантелеймона-цілителя було висаджено магнолії та каштани. На алеях парку встановлять ліхтарі. Для комфорту та задоволення відпочиваючих будуть встановлені лавки, облаштовано клумби.

Прес-служба Східницької селищної ради

(Переглядів 323 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви