У Трускавці перебуває делегація журналістів з 4 країн Європи та Азії

By  | 14.11.2018 | Filed under: Публікації

Вчора, 13 листопада, на Львівщину прибули делегації журналістів з 4 країн Європи та Азії: Польщі, Білорусі, Азербайджану та Казахстану. Промоційний тур для представників мас-медіа організувало управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва і департаментом економічної політики ЛОДА. Після приїзду з гостями зустрілися керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшанська, директор департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів та начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталія Табака.

- Для нас важливо те, що ви зможете на власному досвіді відчути та спробувати ті туристичні пропозиції та продукти, якими гостинна Львівщина і передати усе своїм читачам. Сьогодні 25 % пам’яток історико-культурної спадщини, які зосереджені в Україні, розташовані на території Львівської області. Ми багаті 5 об’єктами спадщини ЮНЕСКО. Це центральна частина Львова, а також 4 дерев’яні церкви в області. Також це «зелене серце» Львівської області – Карпати, де є зручна логістика, а також різноманіття туристичної пропозиції, гірськолижні курорти для активного зимового відпочинку, 7 бальнеологічних курортів, 200 джерел мінеральної води, які мають покази для лікування різноманітних захворювань, – каже Наталія Табака.

Сторони порушили питання агротуризму та медичного туризму, відношення внутрішнього туризму до зовнішнього, а також залучення проектів міжнародної технічної допомоги для розвитку туризму.

Журналісти з Азербайджану, Білорусі, Казахстану та Польщі відвідали також смт. Славське, а сьогодні перебувають у Трускавці.

В Трускавецькому готельно-курортному комплексі «Карпати» з гостями поспілкувалися головний лікар оздоровниці Володимир Цимбрила та заступники генерального директора Петро Суда і Руслан Пристай. Вони зупинилися на перевагах відпочинку у Трускавці, розповіли про цілющі властивості «Нафтусі», потужну діагностично-лікувальну базу «Карпат».

Руслан Пристай наголосив на тому, що відпочинок за 100 доларів (2759 гривень) на добу для двох осіб є досить дешевим, тим більше, що в ціну путівки окрім проживання входять трьохразове харчування, цілий комплекс діагностично-медичних послуг, культурно-розважальна програма, СПА-процедури. Про номерний фонд («Карпати» спроектовані таким чином, що з вікон номерів відкривається чудовий вид на ліс, гори та озеро), співпрацю з туроператорами ряду країн та власне фермерське господарство розповів журналістам Петро Суда. Гості мали можливість не лише послухати про смачну кухню, якою «Карпати» славляться цілком заслужено, а й пообідати тут. Також вони оглянули лікувально-діагностичний центр оздоровниці.

У програмі туру в журналістів ще відвідини м. Яремче в Івано-Франківській області.

Такі прес-тури є корисні, адже створюється можливість донести інформацію про наш край потенційним відпочивальникам та туристам різних країн за допомогою їхніх внутрішніх ЗМІ. Розповідь «власного кореспондента» в Узбекистані, Азербайджані чи Білорусі сприймається не як реклама, а як правда життя. Приємно відзначити, що кількість іноземців, котрі обирають для відпочинку та лікування власне Трускавець, залишається достатньо високою.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви