Чотири поїздки – одна мета

03.05.2016 | Filed under: Публікації

В квітні представники готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець) відвідали з робочими поїздками чотири зарубіжні країни – Азербайджан, Білорусь, Узбекистан та Молдову. У трьох із цих поїздок участь брав заступник генерального директора ГКК «Карпати» з питань менеджменту та маркетингу, депутат Трускавецької міської ради Руслан Пристай. З ним сьогодні і спілкуємося про мету цих закордонних вояжів.

– Пане Руслане, яка була мета цих поїздок?

– Перша поїздка – це була XV ювілейна Міжнародна туристична виставка AITF-2016 у столиці Азербайджану Баку. Проходила вона з 7 по 9 квітня. Основною нашою метою було нагадати про себе, продовжити закріплення на ринку Азербайджану, зробити промоцію нашого міста-курорту та безпосередньо нашого готельно-курортного комплексу.

Цього року ми поїхали у такому складі: міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, заступник міського голови Олексій Балицький, я як представник ГКК «Карпати», і представник готельно-курортного комплексу «ДіАнна» зі Східниці. Було організовано один спільний стенд для двох курортів – Трускавця та Східниці.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв відвідав наш стенд, а міський голова Трускавця розповів йому про наш курорт і запросив його відпочити у Трускавці. Президент Ільхам Алієв відповів, що він знає про наш курорт і що багато його співвітчизників відпочиває у Трускавці.

Також ми мали зустріч з міністром туризму Азербайджану Абульфасом Гараєвим.

Крім того, Андрій Кульчинський давав інтерв’ю на азербайджанському телебаченні, на одному з найпопулярніших каналів. Запросив його на інтерв’ю очільник Міжнародного альянсу «Азербайджан-Україна» Ельмар Мамедов. До речі, офіс альянсу знаходиться у Трускавці, а саме в ГКК «Карпати».

Також ми давали інтерв’ю на державному телеканалі Az-TV.

– І про що домовилося, чого вдалося досягти?

– Є компанія-авіаперевізник AzAl (Азербайджанські Авіалінії – В.К.), яка працює в тому числі в Україні і саме вона запустила прямі авіарейси на Львів, один раз в тиждень.

З AzAl-ом ми попередньо домовилися про те, щоби сформувати унікальний для України продукт, який би включав проживання, харчування, лікування, авівапереліт і трансфери зі Львова до Трускавця і назад. Зараз по цьому питанню в нас йдуть переговори і я думаю, що через якийсь час ми вийдемо на фінішну пряму і що за підтримки Посольства України в Азербайджані нам вдасться сформувати такий продукт.

– Паралельно з поїздкою в Азербайджан представники «Карпат» їздили в Мінськ…

– Так, туди їздив старший менеджер Олег Рега. У Мінську в першій декаді квітня проходила Міжнародна туристична виставка «Відпочинок-2016».

– Після поїздки до Азербайджану майже відразу Ви поїхали в Узбекистан…

– На жаль чи на щастя, та в Узбекистані Україну представляли тільки одні «Карпати». За підтримки Посольства України і безпосередньо Посла України в Узбекистані Савченка Юрія Васильовича мені вдалося дати інтерв’ю на кількох телеканалах, в тому числі в одній програмі, яка є топовою по туризму. Це програма «Туризм і подорожі», яка виходить вже більше двадцяти років і є шалено популярною.

Було багато інтерв’ю, багато людей, ажіотаж узбеків до України великий, вони хочуть відпочивати в Україні, але, на жаль, є одна проблема, яка сильно заважає. Це відсутність прямого авіасполучення Узбекистану з Україною. У нас немає жодного рейсу в Узбекистан, на жаль.

Але Посол України в Узбекистані привів на наш стенд міністра туризму Узбекистану і я безпосередньо підняв це питання, що потрібно відновлювати авіасполучення між нашими країнами. Мене підтримав Посол України, який над цим питанням працює вже більше півроку. А ще перед поїздкою в Узбекистан я обговорював це питання з Послом Узбекистану в Україні Алішером Абдуалієвим, також ми подавали запит через міського голову Трускавця Андрія Кульчинського. Так що процес триває і будемо сподіватися, що в майбутньому такий рейс вдасться відкрити.

– А зараз, якщо узбеки їдуть до Трускавця, то яким способом добираються?

– В основному вони летять через Мінськ, рейсом «Ташкент-Мінськ». Оскільки і Білорусь, і Узбекистан входять до Митного союзу, то збір є низьким, а отже низькою є і вартість квитка, поїздка в дві сторони обходиться приблизно в 250 доларів США.

А вже з Мінська вони пересідають на потяг і приїжджають до Львова. Ми відправляємо трансфер і таким чином вони добираються в Трускавець.

– Остання поїздка у квітні була до Молдови…

– У Молдові ми із заступником генерального директора ГКК «Карпати» Петром Станіславовичем Судою організували прес-конференцію, на яку окрім засобів масової інформації Молдови прийшли також тур-оператори. У Кишиневі ми поінформували присутніх про курорт Трускавець та про наш заклад. Після цього ми ще мали зустріч із представниками профспілкових організацій Молдови. А завершальною частиною став приїзд у «Карпати» п’ятьох директорів найбільших туроператорів Молдови, які працюють по Україні. Ця поїздка проходила в якості інфо-туру для ознайомлення їх із курортом Трускавець, з нашим комплексом та підписанням відповідних договорів і подальшої співпраці.

На мою думку, у Молдові ще замало інформації про наш курорт. На цей ринок безпосередньо працює тільки санаторій «Молдова». Жоден інший трускавецький санаторій серйозної рекламної кампанії в цій країні не проводив, на цьому ринку не працював.

– Можливо, там теж є проблема з доїздом?

– Ні, з доїздом із Молдови до Трускавця все нормально. Щодня з Кишинева ввечері їде автобус на Львів, який приїжджає зранку в 6 чи 7 годині – в залежності від того як швидко перетне кордон.

– Які наступні етапи промоційної діяльності «Карпат», якщо не таємниця?

– У нас є попередні домовленості з Асоціацією туризму Азербайджану, щоб організувати інфо-тур до Трускавця. Цей захід відбудеться за підтримки Посольства України в Азербайджані.

В інфо-турі візьмуть участь провідні засоби масової інформації Азербайджану, керівники туристичних операторів, які працюють з Україною, а також безпосередньо керівники туристичної асоціації Азербайджану. Розглядається варіант приїзду представника Міністерства туризму Азербайджану.

Аналогічний інфо-тур плануємо провести і для ЗМІ та туроператорів Узбекистану.

***

Щоб картина промоційної діяльності ГКК «Карпати» була більш чіткою та повною, пропонуємо Вашій увазі позицію іншої сторони.

23-25 квітня у Трускавці побувала делегація з Республіки Молдова. Мета візиту – покращення співробітництва між молдовськими туристичними агентствами і готельно-курортним комплексом «Карпати». Про робочі моменти візиту розповідають директори турагентств з Молдови Валерія Шмикова і Людмила Чистякова.

– Ми познайомилися з представниками готельно-курортного комплексу «Карпати» на виставці. Потім вони приїжджали до нас і робили спеціальний семінар для представників турфірм, за участю радника Посла України в Республіці Молдова.

У нас немає ніяких упереджень щодо України, ми любимо Україну і працюємо з нею. Наша робота з Україною не припинялася ніколи.

Представники ГКК «Карпати» запросили нас, щоб ми самі на свої очі подивилися що й до чого, щоб пересвідчилися, чи відповідає реклама дійсності. І ми переконалися, що відповідає. Хороші умови, високий рівень сервісу, дуже доброзичливі люди. Місто нам сподобалося дуже-дуже.

Наша мета – співпраця. Але спочатку було потрібно, щоб ми самі «промацали», подивилися що і до чого, а потім змогли все розповісти туристам. Адже особистий досвід – найкращий.

Проблем з транспортним сполученням у нас із Трускавцем немає ніяких, з мовою теж немає – взагалі.

Що стосується цін, то у нас санаторіїв такого рівня як «Карпати» немає, тому ціни у нас звичайно нижчі. Але наші санаторії не можуть похвалитися «Нафтусею», у нас зовсім інші показники. У нас є води, наприклад, радонові, але це зовсім інше. Тому порівнювати Трускавець і курорти Молдови не можна.

Є певна категорія людей, яким дуже потрібно щороку їхати до Трускавця, щоб налагоджувати своє здоров’я. Люди, яким потрібне лікування, в будь-якому випадку будуть шукати альтернативу – якщо одні показники не будуть підходити, то вони будуть вибирати ті, що потрібно.

Багато залежить від лікаря, що він порадить – Трускавець, або, наприклад, якийсь румунський курорт. Звичайно, ми будемо радити їхати до Трускавця, будемо рекомендувати Трускавець і будемо просувати Трускавець…

Володимир Ключак

(Переглядів 205 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви