Власник землі з Дрогобиччини та покупець судяться за право оформляти купівлю-продаж ділянки

By  | 30.01.2019 | Filed under: Новини

Мешканці Львівщини, які не змогли оформити угоду з купівлі-продажу «підмораторної» землі та подавали позов до Дрогобицького суду, після отримання відмови, звернулись з апеляцією до Львівського. Позов, від імені власника земельної ділянки та покупця Дмитра Огнєва, у вересні 2018 року був поданий юридичною фірмою  PWC Legal на нотаріуса, яка відмовилась завіряти угоду купівлі-продажу, аргументувавши відмову дією мораторію на продаж сільгоспземель.

11 вересня 2018 року власник і покупець земельної ділянки звернулися до приватного нотаріуса з метою посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 1,1391 га, розташованої у Львівській області. Нотаріус відмовилася завіряти угоду, аргументувавши відмову положеннями Земельного кодексу, що встановлюють мораторій на продаж сільгоспземель. Позов заснований на тому, що мораторій на продаж сільгоспземель в Україні суперечить положенням міжнародного права.

Зважаючи на рішення Європейського суду з прав людини, який визнав мораторій на землю незаконним, позивачі налаштовані відстоювати власні права і, за необхідності, пройти всю судову систему країни. В Україні вже зафіксовано прецедент, коли землевласникам вдалося відстояти у Донецькому апеляційному суді право вільно розпоряджатися землею, посилаючись на дане рішення ЄСПЛ.

Якщо ж проблема мораторію не буде вирішена і провокуватиме подальше подання українцями судових позовів, у т.ч. до Європейського Суду прав людини, ЄСПЛ перейде до призначення грошової компенсації — від 2 до 75 тисяч євро для одного позивача залежно від оцінки кожного конкретного позову.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви