Чергова дата ймовірного водного колапсу – 13 травня

By  | 06.05.2015 | Filed under: Новини

Як інформує відділ забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради, КП «Дрогобичводоканал» отримало попередження від ПАТ «Львівобленерго» про можливе відімкнення електроенергії. Ключовою датою, до якої ПАТ «Львівобленерго» надало час на сплату грошей, цього разу визначено 13 травня. Про це сьогодні, 6 травня, на оперативній нараді у Ратуші сказав начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

Усі квітневі зобов`язання перед ПАТ «Львівобленерго» Дрогобицький виконав, у травні за електроенергію потрібно сплатити 1,9 млн. грн.

Роман Шагала також поінформував, що сьогодні призначена зустріч робочої групи, яка займається врегулюванням боргової проблеми Дрогобича і Трускавця, з керівництвом ТзОВ «Трускавецький водоканал». Вкотре обговорюватимуть питання взаєморозрахунку Трускавця за спожиту воду. Зі слів Романа Шагали, у квітні від сусіднього міста на рахунок підприємства надійшло 1,3 млн. грн., коли місячна поточна оплата Трускавця має становити 1,6 млн. грн. Чи є цих 1,3 млн. грн. неповною поточною оплатою чи стосується погашення боргу Трускавця Роман Шагала не уточнив, зазначивши, що і сам цього не знає.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви