З проблемою водопостачання Дрогобич стукає у двері найвищих державних чиновників

16.04.2015 | Filed under: Новини

Сьогодні, 16 квітня, в. о міського голови Дрогобича Тарас Метик підписав листи-звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Міністра енергетика та вугільної промисловості України Володимира Демчишина, Народного депутата України Богдана Матківського, голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, голови Львівської обласної ради Петра Колодія. У цих зверненнях нинішній керманич Дрогобича розкриває перед чиновниками обласного та державного рівня усю критичність ситуації з водопостачанням, що склалася у Дрогобичі і набула регіонального масштабу. Зокрема, йдеться про те, що нині без водопостачання залишається частина Дрогобича, увесь Стебник, Трускавець та 13 сіл Дрогобицького району.

Такі заходи ПАТ «Львівобленерго», зазначає у зверненні Тарас Метик, провокують соціальне обурення та назрівання бунту, що може призвести до радикальних дій громадськості.

«Найбільшим споживачем нашого підприємства є ТзОВ «Трускавецьводоканал», заборгованість якого станом на 16.04.2015р. сягає 8,9 млн. грн. Громадськість Дрогобича вимагає відімкнути підприємство Трускавецького водоканалу від подачі води, оскільки своєю діяльністю його керівники не виявляють зацікавленості у розв’язанні цієї проблеми» – цитуємо звернення.

Разом з тим в.о. міського голови Дрогобича подає своє бачення розв’язання цієї проблеми: «У зв’язку з тим, що з 01.05.2015р. згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №876 від 26.03.2015 на підприємстві будуть чинні нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, які нададуть можливість отримати дохід для погашення поточних платежів та боргу.

Враховуючи, що кошти будуть надходити у червні 2015 року, наше підприємство готове на розтермінування погашення заборгованості у розмірі 2,4 млн. грн. згідно з таким графіком: червень 2015р. — 600 тис. грн.; липень 2015р. — 600 тис. грн.; серпень 2015р. — 600 тис. грн.; вересень 2015р. — 600 тис. грн.».

Тарас Метик закликав як керівництво області, так і держави негайно втрутитися у ситуацію і забезпечити нормальні умови життєдіяльності жителям Дрогобича та регіону.

(Переглядів 68 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

Архіви