Дрогобич переконаний, що у питанні води Трускавець грає з ним у забави

18.05.2015 | Filed under: Новини

Чорною середою, коли  ймовірно у кранах дрогобичан та в жителів 13 сіл району не стане води, є 20 травня. Як поінформував Роман Шагала, 13 травня КП “Дрогобичводоканал” заплатило ПАТ “Львівобленерго” 420 тис. грн. Поставлена умова до середи, 20 травня, ще треба заплатити 1.5 млн. грн. “У таких умовах працювати важко”,  – із сумом підсумував свій виступ очільник водоканалу.

На п’ятницю, 15 травня,  від Трускавця оплати не надійшло.  Зважаючи на це, Роман Шагала попросив невідкладно скликати робочу групу, створену для врегулювання “водних” відносин між Дрогобичем та Трускавцем, щоб отримати підстави для надання гарантійних зобов’язання ПАТ “Львівобленерго”.

 У продовження проблеми в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик  зазначив, що місто знову змушене просити посередництва у Львівської облдержадміністрації, щоб нарешті зрушити проблему з мертвого місця. “Трускавець з нами просто бавиться”, – мовив Тарас Метик.

Відділ забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради

(Переглядів 119 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви