Громадське формування «Афганська сотня» вважає, що Андрій Басараба має причетність до протиправної «програмної діяльності» режиму Януковича по відмиванню грошових коштів.

By  | 27.06.2014 | Filed under: Акценти

ЗАЯВА
громадських організацій Львівщини щодо
Львівського обласного територіального відділення
Антимонопольного комітету України

25 червня 2014 року ряд громадських організацій (ГО) пікетували Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.
Пікетувальники вимагали негайного припинення блокування Антимонопольним комітетом закупівлі бронежилетів для українських військових. Інша вимога полягала в негайному звільненні керівників комітету в Києві та люстрація службовців львівського відділення комітету.
Підставою для звільнення керівника Львівського обласного територіального відділення АМК України Андрія Басараби є наявна у громадських організацій інформація щодо участі співробітників керованої ним установи у корупційних протиправних тіньових схемах отримання грошових коштів з ряду фірм та організацій, які перевірялись у 2012-2013 роках. Вказана протиправна діяльність мала відношення до організованої режимом Януковича «програми відмивання грошей» з метою особистого збагачення, у яку входили багато державних структур та організацій. Керували вказаною протиправною діяльністю, як правило, перші особи організацій та фірм. В разі небажання виконувати злочинні вказівки, керівника установи звільняли і призначали нову «керовану режимом» особу.
Суть протиправної діяльності полягала у накладенні АМК великих штрафних санкцій на перевіряєму фірму (установу) та наступна пропозиція зменшення штрафних санкцій до мінімальної суми в разі перерахування певних грошових коштів на запропоновані рахунки.
Громадське формування «Афганська сотня» вважає, що Андрій Басараба має причетність до протиправної «програмної діяльності» режиму Януковича по відмиванню грошових коштів. Певним підтвердженням цього факту можуть бути відкриті у 2012-13 роках кримінальні провадження стосовно співробітників регіонального підрозділу АМК.
У зв’язку з письмовою заявою Андрія Басараби про згоду пройти люстрацію та відмовою добровільно написати заяву про звільнення з займаної посади, Громадське формування «Афганська сотня» звертається до керівництва прокуратури Львівської області та Головного управління МВС у Львівській області з проханням направити сьогодні (27.07.14р.) на 11 год. у територіальне відділення Антимонопольного комітету України уповноважених співробітників для зустрічі з громадськими активістами та прийняття заяви про скоєння злочину. З метою відкриття кримінального провадження та розслідування протиправної діяльності у АМК, ГО створено координаційно-інформаційний центр, в якому будуть взаємодіяти ряд громадських організацій і займатися цим питанням.
Громадські організації Львівщини, в рамках люстраційної діяльності, залишають за собою право на вжиття більш радикальних заходів щодо Андрія Басараби, в разі ігнорування правоохоронними органами вимоги розслідування протиправної діяльності у Львівському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.
Люстраційний комітет
Керівник ГФ „Афганська сотня” – Коцюруба І.
Керівник ГО „Розвиток громади” – Хітченко В.
Керівник ГО „Самооборона львівського Євромайдану”- Середюк В.
Керівник ГО „Я львів’янин” – Антонищак А.

Також читайте

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Apple iPhone X – 64GB 256GB – (Unlocked) смартфон 1 рік гарантії
  22.09.2018 | 04:41

  24 години WhatsApp Chat: +2347066914934 Електронна пошта: bestbuy4u1@yahoo.com Apple iPhone X (остання модель) Розблоковано. Apple iPhone X 64 Гб / 256 Гб Brand New та оригінал з повною Accessoriess and 2 роки міжнародної гарантії Він розблокований для використання з будь-яким оператором та SIM Ємність для зберігання: 64 Гб і 256 Гб Ваше задоволення – це [...]

 • УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи
  20.09.2018 | 13:28

  Також читайтеЗапрошуємо на зустріч “Медіація як спосіб вирішення конфліктів” (0)УРБАН-бібліотека запрошує сьогодні на Українські вечорниці та Катеринівські ворожіння (0)Дотик до душі (0)Ми не Африка, але… (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви