Інформує податкова: про реєстратори розрахункових операцій та форму 1 ДФ

01.04.2015 | Filed under: Акценти

Платники єдиного податку третьої групи зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій з 1 липня

Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” запроваджено зміни для підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування. Поряд із скороченням кількості груп платників єдиного податку, зниженням ставок для третьої групи і збільшенням граничної межі доходу, що дає право застосовувати спрощену систему, запроваджено обов’язкове використання реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні готівкових розрахунків.

Платники єдиного податку третьої групи зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій починаючи з 1 липня 2015 року.

Від 1 січня 2016 року мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій всі платники єдиного податку, крім платників першої групи, а також другої і третьої груп при здійсненні діяльності на ринках, або через засоби пересувної мережі.

Водночас, якщо платники єдиного податку 2 і 3 групи до 30 червня цього року зареєструють і почнуть застосовувати реєстратори розрахункових операцій, до 1 січня 2017 року вони звільнятимуться від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.

Затверджено нову форму Податкового розрахунку (1 ДФ)

Дрогобицька ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області доводить до уваги платників податків, що згідно з наказом Мінфіну України від 13.01.15 № 4 “Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма 1 ДФ) та Порядку заповнення і подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку”, що набирає чинності з 01.04.15, затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма 1 ДФ), а також Порядок його заповнення та подання податковими агентами.

Вперше оновлена форма № 1 ДФ подається за звітний період – I квартал 2015 року та відтепер складається з двох розділів:

розділ I – суми нарахованих (виплачених) доходів (як оподаткованих так і неоподаткованих) та суми нарахованого (перерахованого) ПДФО;

розділ II – визначена загальна сума доходів у вигляді процентів, виграшів (призів) у лотерею та загальну суму податку. Відомості про кожну фізичну особу, якій нараховані такі доходи, не зазначаються.

Також у розділі II форми № 1 ДФ податкові агенти зобов’язані відображати інформацію про військовий збір (у гривнях з копійками).

Уточнюючі податкові розрахунки за III та IV квартали 2014 року з метою відображення військового збору, утриманого (перерахованого) у цих кварталах, подавати не потрібно.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 48 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви