Інформує податкова: про обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій

02.04.2015 | Filed under: Акценти

Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” запроваджено зміни для підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування. Зокрема, передбачено обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні готівкових розрахунків:

– для платників єдиного податку третьої групи – з 1 липня 2015 року;

– для платників єдиного податку другої групи – з 1 січня 2016 року.

Не застосовують реєстратори розрахункових операцій платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи – підприємці) груп тільки у разі здійснення діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи.

Звертаємо вашу увагу на те, для придбання та введення в експлуатацію РРО необхідно понад два місяці (близько 80 календарних днів). Крім цього, придбання та введення в експлуатацію касових апаратів до 1 липня 2015 року дасть змогу працювати без проведення перевірок до 1 січня 2017 року.

Реєстрація РРО здійснюється в органі фіскальної служби за основним місцем обліку платника податків на підставі:

– заяви за формою N 1-РРО;

– копії документа, що підтверджує факт купівлі РРО, право власності або користування РРО;

– копії паспорта РРО;

– копії договору з ЦСО про технічне обслуговування РРО;

– копію права власності або договору оренди приміщення, де буде використовуватися РРО.  Для отримання детальнішої інформації, зокрема щодо функціональних можливостей, модифікації касових апаратів та законопроекту, спрямованого на зменшення фінансового навантаження під час придбання РРО запрошуємо Вас взяти участь у семінарі, який відбудеться 9 квітня в залі ансамблю “Верховина” об 11.00, спільно представниками організації, що здійснює сервісне обслуговування РРО.

Телефон для консультацій (03247) 6-83-38, 5-30-44.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 60 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви