Інформує податкова: про обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій

02.04.2015 | Filed under: Акценти

Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” запроваджено зміни для підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування. Зокрема, передбачено обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні готівкових розрахунків:

– для платників єдиного податку третьої групи – з 1 липня 2015 року;

– для платників єдиного податку другої групи – з 1 січня 2016 року.

Не застосовують реєстратори розрахункових операцій платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи – підприємці) груп тільки у разі здійснення діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи.

Звертаємо вашу увагу на те, для придбання та введення в експлуатацію РРО необхідно понад два місяці (близько 80 календарних днів). Крім цього, придбання та введення в експлуатацію касових апаратів до 1 липня 2015 року дасть змогу працювати без проведення перевірок до 1 січня 2017 року.

Реєстрація РРО здійснюється в органі фіскальної служби за основним місцем обліку платника податків на підставі:

– заяви за формою N 1-РРО;

– копії документа, що підтверджує факт купівлі РРО, право власності або користування РРО;

– копії паспорта РРО;

– копії договору з ЦСО про технічне обслуговування РРО;

– копію права власності або договору оренди приміщення, де буде використовуватися РРО.  Для отримання детальнішої інформації, зокрема щодо функціональних можливостей, модифікації касових апаратів та законопроекту, спрямованого на зменшення фінансового навантаження під час придбання РРО запрошуємо Вас взяти участь у семінарі, який відбудеться 9 квітня в залі ансамблю “Верховина” об 11.00, спільно представниками організації, що здійснює сервісне обслуговування РРО.

Телефон для консультацій (03247) 6-83-38, 5-30-44.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 60 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви