Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ нагадує граничні терміни подання річної звітності для підприємців

24.01.2014 | Filed under: Акценти, Новини

Фізичні особи-підприємці, незалежно від системи оподаткування (крім фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу ) зобов’язані подати за себе звіт з єдиного соціального внеску за 2013 рік до 10 лютого року 2014 року.

Фізичні особи – платники єдиного податку першої та другої груп зобов’язані подати податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для річного податкового періоду протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року, тобто до 3 березня 2014 року (у зв’язку з вихідними 1, 2 березня).

Фізичні особи – платники єдиного податку третьої, п’ятої груп зобов’язані подати податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового періоду протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу, тобто до 10 лютого 2014 року (у зв’язку з вихідним 9 лютого).

Фізичні особи – підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування, за результатами календарного року зобов’язані подати податкову декларацію протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного періоду, тобто до 10 лютого 2014 року. (у зв’язку з вихідним 9 лютого).

Консультації з будь-яких питань щодо сплати податків та подання звітності платники можуть отримати в Центрі обслуговування платників Трускавецького відділення або телефоном 6-83-38.

Наталія Роїк, ГДРІ Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 94 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви