І знову Трускавець готується зустрічати «Яскраву країну»

By  | 29.10.2014 | Filed under: Новини

Громадська організація «Яскрава країна» готується до проведення Різдвяного фестивалю –конкурсу «Яскрава країна» у Трускавці-2015». Про це «Трускавецький вісник» повідомили організатори конкурсу.

Сьогодні особливо важливим є залучення талановитої молоді до розвитку української культури – пісні, танцю, слова, збереження українських традицій. Фестиваль «Яскрава країна у Трускавці» проводиться в нашому місті-курорті в першій декаді січня (на Різдвяні свята) вже кілька років поспіль. Фестиваль розширює свою географію, його учасниками є не тільки представники різних регіонів України, але і гості з Білорусі, Чехії, Угорщини, Словаччини.

На 8-13 січня 2015 року заплановано проведення VI фестивалю-конкурсу «Яскрава країна» у Трускавці-2015». Проведення вокального конкурсу вже традиційно планується провести в кіноконцертному залі готельно-курортного комплексу «Карпати», з адміністрацією якого організатори фестивалю плідно співпрацюють вже п’ять років. Традиційно буде проведено і конкурс з хореографії. Оцінюватиме юні таланти професійне журі.

Допомагають у проведенні фестивалю «Яскрава країна у Трускавці» керівники ряду оздоровниць міста-курорту та представники місцевої влади. Отже, в січневі дні Різдвяних свят Трускавець знову стане яскравим дитячим містом, зимовою столицею «Яскравої країни» дитинства та мрій.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Виставка буковинського строю в музеї Трускавця
  24.06.2019 | 14:18

  Також читайтеВ музеї Біласа відкриється виставка «Чарівне місто» (0)В рамках святкування Дня міста пройде ніч у музеї, присвячена культурі Буковини (0)Хранилища (0)В музеї історії відбудеться відкриття виставки творів художника Віктора Чепинця (0)

 • Оголошення
  24.06.2019 | 08:42

  Трускавецька міська організація політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» повідомляє, що штаб по позачергових виборах до Верховної Ради України, громадська приймальня і головний офіс відкритий за адресою: м. Трускавець, вул. Карпатська, 2, готельно-курортний комплекс «Карпати». Запрошуємо людей усіх вікових категорій і особливо молодь долучитися до співпраці з метою розвитку курорту Трускавець, створення гідних умов проживання мешканців, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви