До побачення, «Яскрава країно»! (фото)

13.01.2015 | Filed under: Публікації

В Трускавці відбувся VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна в Трускавці – 2015», в якому взяли участь вокальні та хореографічні колективи з усієї України. Цього року фестиваль відвідала рекордна кількість конкурсантів – 1200 осіб, наймолодшій учасниці виповнилось 4 роки. Важливо, що у цей важкий для України час знайшли змогу приїхати колективи і з Донецької області.

Конкурс юних артистів оцінювали заслужені діячі культури та Народні артисти України. Всі учасники отримали нагороди та пам’ятні подарунки від організаторів і партнерів фестивалю. I Гран-Прі отримав Вінницький хор, а II, III і IV Гран-прі отримали учасники з Дніпропетровська. Фото з заключного гала-концерту люб’язно надані «Трускавецькому віснику» ЗАТ «Трускавецькурорт».

(Переглядів 143 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви