Не з тих почали або «коні не винні»

By  | 09.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Вчора (8 лютого 2011) спостерігав у парку досить цікаву картину, коли сидів з дівчиною на лавочці. За декілька метрів від нас (нижче “Світязянки”), декілька пом’ятого вигляду “дядечок” спокійно так розпивали собі горілку, зручно розмістившись і розклавши закуску. До них з грізним виглядом підійшли двоє міліціонерів і почали щось там пояснювати. Через 3-4 хвилини в їхніх руках теж з’явились пластикові стаканчики, видно як наслідок “виховної роботи” )) Стояли ще хвилин 10, напевне допомагали
знищувати контрафактну продукцію. Після чого розвернулись і помаленьку так пішли в тому ж напрямі, звідки й прийшли. Інтелігентні представники алкогольного братства продовжували п’янствувати на лавці, у всіх на виду.
Що цікаво, приблизно через три години, один з цих міліціонерів (вже без напарника) з суворим виразом обличчя виганяв з парку бабцю, яка продавала там сир з молоком. Бо ж в Трускавецькому парку не базар якийсь! При цьому він декілька разів сильно вдарив по рекламному стенду який стояв поруч, напевне для підсилення ефекту. Чим привернув увагу не тільки мою, але й інших перехожих. Треба ж якось показати, як трускавецька міліція суворо бореться за чистоту міського парку! Цікаво, чи в цей час він вже протверез, чи ще був під дією прийнятого з «алкобратами» на лавочці еліксиру?!
До речі, минулого року в кінці травня за пляшку пива біля “Альфи” штрафонули мого знайомого, ще й у відділку більше години протримали. За “розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях”. Я тоді був з ним і чекав, поки випустять. Виявляється біля магазину “Альфа” громадське місце, а в парку на лавці – так собі, безлюдний острівець алкогольної тиші і спиртового спокою… А треба було напевне просто поділитись з доблесними “правоохоронцями” і все, питання було б вирішено :) )
Схоже, що зі сторони нового мера, який так рішуче взявся за відновлення чистоти курортного парку, який повинен бути «оазою відпочинку, дозвілля, джерелом духовного і фізичного здоров’я для жителів міста і відпочивальників, а не базаром – місцем антисанітарії чи виставкою продукції рекламної агенції», замість тактичних воєнних дій проти паркових торгівців, спочатку непогано було б провести «виховну роботу» з місцевими міліціонерами. Як це не дивно, але більшість з них страждає епізодичними нападами тимчасової сліпоти і засолодивши душу сиром/сметаною/гривнями вперто не бачить торгівельних рядів в парку, з яких перехожих скоро за ноги хапати будуть, з криками: “Купи! Купи!”…

Також читайте

Tags: , , ,
 • sofia

  “Невже знов якийсь фронтовик чи кум-сват?”…

  Та ні, хлопець молодий – 23 роки, онук Гимончихи…

 • Тутсі

  Розкрийте, хто заступник директора КП Парк курортний. Хто такий Р.Р.? Невже знов якийсь фронтовик чи кум-сват? Тоді зрозуміло, чому такі війни в парку.

 • В. Федоричак

  “якщо його посада вам нічого не говорить” – по відношенню до даного матеріалу мені його посада нічого не говорить. Він ж не винен, що поведінка міліціонерів не відповідає їхнім безпосереднім обовязкам.
  В цьому випадку Вованчик on 10.02.2011 at 13:11 попав “у яблучко”.

  “знимку з келюшками” поставив адмін, і варто зауважити, що підбирати фотоілюстрації він вміє ))

 • sofia

  І взагалі, заберіть ту знимку з келюшками, бо слина так і накочується…

 • sofia

  Та нічого, просте тепер я знаю хто такий Роман, якщо його посада вам нічого не говорить, то я тут при чому, виж самі перед тим питили – “наближений” чи “старший”…

 • В. Федоричак

  to sofia:

  Ну і?…

 • sofia

  В. Федоричак to sofia:
  “Якщо Роман старший над тими патрульними”…

  Для кого Роман, а для кого – Роман Романович, заступник деректора КП “Курортний парк”…

 • В. Федоричак

  Вованчик, + 100!

 • Вованчик

  Сайт мені подобається все більше.
  Автору – респект.
  Ситуація могла мати місце – 100%.
  Вибірковість застосування закону вкупі з ущербністю значної кількості міліціонерів – вбивчий коктейль.
  Доказів людям не потрібно.
  Люди своїм ставленням демонструють “докази”.

 • В. Федоричак

  Хоча новому меру напевне краще знати, якою повинна бути охорона парку )))

 • В. Федоричак

  Якщо у охоронців форма схожа на міліцейську, то цілком міг би й помилитись.
  Який же тоді смисл від таких охоронців? Які дозволяють перетворювати паркові лавочки на барні стійки, а потім демонстративно ганяють бабусь?

 • admin

  Як адміністратор.
  Стосовно публікації : з низу сайту є “Відповідальність за достовірність інформації несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів.”
  Як читач.
  Чи автор публікації впевнений, що це були не охоронці парку?

 • В. Федоричак

  to sofia
  “Якщо Роман старший над тими патрульними”

  Судячи по коментарям, мабуть таки старший )) Або принаймі дуже наближений ))

 • Роман

  “Ну звичайно, все це плід моєї хворої уяви і творчий маразм. Не було мені тут чим зайнятись, так я сидів і думав, що б це писанути, щоб кинути тінь на когось”.
  Мабуть так))))))

 • В. Федоричак

  to Роман

  Чому вони туди “запхались” мене мало цікавить, а на рахунок конкретних доказів написано у коментарі at 14:45. Під час інциденту в кінці травня 2010 за півтори години часу мав змогу спілкуватися з пятьма міліціонерами. Троє виявились цілком адекватними людьми. Двоє – хамовитими відморозками гопоподібного типу. За теорією ймовірності є всі шанси, що “героями” подій 08.02.2011 були представники аналогічного істеблішменту.

  Ну звичайно, все це плід моєї хворої уяви і творчий маразм. Не було мені тут чим зайнятись, так я сидів і думав, що б це писанути, щоб кинути тінь на когось.
  Як казав Єгор Лупан – тут все чесно і прозоро ))

 • Роман

  …”один з цих міліціонерів (вже без напарника) з суворим виразом обличчя виганяв з парку бабцю, яка продавала там сир”…

  Такого бути не може,тому що в парку є охорона,яка слідкує за порядком і міліція туди тепер взагалі не пхається!!! Якщо у Вас є якісь конкретні докази спиводу написаного,то можите їх теж висвітлити!!! А як нема,ну то нічого не вдієш,можу тільки Вам побажати творчої наснаги!!!

 • В. Федоричак

  sofia, “вхоплять” одні, наступного разу інші поводитимуться аналогічно. Проблему потрібно вирішувати комплексно, а не вибірковим методом, інакше все буде йти по колу.

 • sofia

  Якщо Роман старший над тими патрульними, то відповідні висновки вже будуть, хлопці своє рахуйте вхопили…

 • В. Федоричак

  sofia так, вже виправив.
  Грабовський, фото алкобратів + міліціонерів з пластиковими стаканчиками в руках, було б шедевральним )) З телефону легко міг зробити, сидів за декілька метрів. Правда поглянувши на збагачені інтелектом обличчя як одних так других, вирішив не ризикувати технікою.

 • sofia

  Написано – “Вчора спостерігав”…
  Тобто, треба розуміти, що подія відбувалися – 08 січня ц.р., тим більше погода була майже весняна, сонячна й тепла…

 • Роман

  Шановний автор,а чому ви дату не уточнили????

 • Грабовський

  Якби до цієї статті, ще й фото алконавтів докласти, було б суперово. Країна мусить знати своїх героїв!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви