Допоможіть впіймати злодія!

12.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

З електронної пошти (мову та правопис збережено без змін, пунктуацію виправлено)

Не так давно, здається, в кінці минулого року, Трускавець облетіла інформація про зухвале пограбування листоноші неподалік міської ради. Пані С. вийшла з товаришками по роботі з певною сумою грошей, які були призначені для пенсіонерів, коротше, з їхніми пенсіями. І от зухвалий молодий грабіжник, який, напевно, вже не раз «засікав» маршрут цієї приємної милої жіночки, вискочив з-поза рогу будинку і притьмом вихопив у неї з рук сумочку з грішми. Цей недоробок без жодного жалю чи співчуття втік із грішми і не допомогли ні голосне волання жінки, ні пізніші пошуки правоохоронців.

В червні місяці в цьому ж районі було викрадено документи з автомобіля одного з депутатів міської ради, теж зухвало – всього лише на кілька хвилин людина відійшла від авто, зайшовши в адмінкорпус ТМР, а злодій, видно, пильнував і притьмом кинувся до вікна, яке депутат мав необережність залишити відчиненим. А минулого тижня була нагода спіймати суку лагерну – бандит підійшов до одного з автомобілів, власник якого теж зайшов по справах у міську раду. Але падло погане не розрахувало, що власник може побачити його з холу міськради, так і сталося. Підприємець вибіг з приміщення мерії, підбіг до злодюги та схопив його за шкибарки. На превеликий жаль, скотині вдалося обманути підприємця – злодій прикинувся п’яним, нібито він падає з ніг, а те, що він підійшов до авто – чисте непорозуміння. Приспавши таким чином пильність підприємця, злодюган дочекався, коли той послабить хватку, а тоді ривком вирвався з рук мужчини та втік і ніхто вже його не бачив.

Таким чином ми звертаємося до кожного, хто міг бути свідком кожної із трьох вищеописаних подій – не мовчіть, зверніться в міліцію, адже на місці пограбованих може бути кожен з нас чи будь-хто з членів наших сімей. Ваше свідчення може допомогти спіймати цю падлюку. Доки такий кондом гулятиме по волі, доти не можна буде спокійно гуляти по місту, таких подонків треба виявляти та ізолювати від суспільства. Очистимо наше місто від всілякої поганої нечисті, зробимо його зоною, вільною від злодіїв та бандитів.

Без підпису»

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви