Готельні скандали, крадіжки, хуліганства

05.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В кінці вересня у Трускавці було скоєно ряд серйозних злочинів, які додали роботи правоохоронцям. Так, в одному з готелів міста триває конфронтація між різними групами акціонерів. Проявилася вона, зокрема, і в тому, що власниця 86,6% акцій забрала всю бухгалтерську документацію готелю. Свої дії людина пояснює тим, що без її відома було призначено нового директора готелю і написала заяву в міліцію вже з іншого приводу.

Продукти харчування на суму 147 гривень, гель для рук вартістю 11 гривень 82 копійки викрали протягом двох діб (18 – 19 вересня) з одного супермаркету. Але це ще байки, бо зловмисників знайшли і товар повернуто. А от знайти 2 сейфи із золотими виробами, викрадені в цьому ж супермаркеті вже 27 вересня, не вдалося досі.

Продовжують поступати в трускавецьку міліцію і заяви щодо хуліганства родичів чи сусідів. Так, сімейна пара, посварившись 19 вересня, вирішила звернутися до міліції. Через «словесний конфлікт» чоловік написав заяву на дружину, а дружина на чоловіка. Якби так чинили всі, то до міськвідділу вишикувалася б напевно довжелезна черга. Невідомий побив відпочиваючого в центрі міста 26 вересня, а 27 вересня чоловік не просто побив дружину, а ще й відламав їй пальця. Міліціонери реагують на такі повідомлення. Так, вже затримано 43-річного п. К., який в серпні жорстоко побив 34-річного п. Ф біля одного з розважальних закладів Трускавця.

Власна інформація

(Переглядів 18 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви