Готельні скандали, крадіжки, хуліганства

05.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В кінці вересня у Трускавці було скоєно ряд серйозних злочинів, які додали роботи правоохоронцям. Так, в одному з готелів міста триває конфронтація між різними групами акціонерів. Проявилася вона, зокрема, і в тому, що власниця 86,6% акцій забрала всю бухгалтерську документацію готелю. Свої дії людина пояснює тим, що без її відома було призначено нового директора готелю і написала заяву в міліцію вже з іншого приводу.

Продукти харчування на суму 147 гривень, гель для рук вартістю 11 гривень 82 копійки викрали протягом двох діб (18 – 19 вересня) з одного супермаркету. Але це ще байки, бо зловмисників знайшли і товар повернуто. А от знайти 2 сейфи із золотими виробами, викрадені в цьому ж супермаркеті вже 27 вересня, не вдалося досі.

Продовжують поступати в трускавецьку міліцію і заяви щодо хуліганства родичів чи сусідів. Так, сімейна пара, посварившись 19 вересня, вирішила звернутися до міліції. Через «словесний конфлікт» чоловік написав заяву на дружину, а дружина на чоловіка. Якби так чинили всі, то до міськвідділу вишикувалася б напевно довжелезна черга. Невідомий побив відпочиваючого в центрі міста 26 вересня, а 27 вересня чоловік не просто побив дружину, а ще й відламав їй пальця. Міліціонери реагують на такі повідомлення. Так, вже затримано 43-річного п. К., який в серпні жорстоко побив 34-річного п. Ф біля одного з розважальних закладів Трускавця.

Власна інформація

(Переглядів 18 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви