Не з тих почали або «коні не винні»

09.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Вчора (8 лютого 2011) спостерігав у парку досить цікаву картину, коли сидів з дівчиною на лавочці. За декілька метрів від нас (нижче “Світязянки”), декілька пом’ятого вигляду “дядечок” спокійно так розпивали собі горілку, зручно розмістившись і розклавши закуску. До них з грізним виглядом підійшли двоє міліціонерів і почали щось там пояснювати. Через 3-4 хвилини в їхніх руках теж з’явились пластикові стаканчики, видно як наслідок “виховної роботи” )) Стояли ще хвилин 10, напевне допомагали
знищувати контрафактну продукцію. Після чого розвернулись і помаленьку так пішли в тому ж напрямі, звідки й прийшли. Інтелігентні представники алкогольного братства продовжували п’янствувати на лавці, у всіх на виду.
Що цікаво, приблизно через три години, один з цих міліціонерів (вже без напарника) з суворим виразом обличчя виганяв з парку бабцю, яка продавала там сир з молоком. Бо ж в Трускавецькому парку не базар якийсь! При цьому він декілька разів сильно вдарив по рекламному стенду який стояв поруч, напевне для підсилення ефекту. Чим привернув увагу не тільки мою, але й інших перехожих. Треба ж якось показати, як трускавецька міліція суворо бореться за чистоту міського парку! Цікаво, чи в цей час він вже протверез, чи ще був під дією прийнятого з «алкобратами» на лавочці еліксиру?!
До речі, минулого року в кінці травня за пляшку пива біля “Альфи” штрафонули мого знайомого, ще й у відділку більше години протримали. За “розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях”. Я тоді був з ним і чекав, поки випустять. Виявляється біля магазину “Альфа” громадське місце, а в парку на лавці – так собі, безлюдний острівець алкогольної тиші і спиртового спокою… А треба було напевне просто поділитись з доблесними “правоохоронцями” і все, питання було б вирішено :))
Схоже, що зі сторони нового мера, який так рішуче взявся за відновлення чистоти курортного парку, який повинен бути «оазою відпочинку, дозвілля, джерелом духовного і фізичного здоров’я для жителів міста і відпочивальників, а не базаром – місцем антисанітарії чи виставкою продукції рекламної агенції», замість тактичних воєнних дій проти паркових торгівців, спочатку непогано було б провести «виховну роботу» з місцевими міліціонерами. Як це не дивно, але більшість з них страждає епізодичними нападами тимчасової сліпоти і засолодивши душу сиром/сметаною/гривнями вперто не бачить торгівельних рядів в парку, з яких перехожих скоро за ноги хапати будуть, з криками: “Купи! Купи!”…

(Переглядів 48 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви