Не з тих почали або «коні не винні»

09.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Вчора (8 лютого 2011) спостерігав у парку досить цікаву картину, коли сидів з дівчиною на лавочці. За декілька метрів від нас (нижче “Світязянки”), декілька пом’ятого вигляду “дядечок” спокійно так розпивали собі горілку, зручно розмістившись і розклавши закуску. До них з грізним виглядом підійшли двоє міліціонерів і почали щось там пояснювати. Через 3-4 хвилини в їхніх руках теж з’явились пластикові стаканчики, видно як наслідок “виховної роботи” )) Стояли ще хвилин 10, напевне допомагали
знищувати контрафактну продукцію. Після чого розвернулись і помаленьку так пішли в тому ж напрямі, звідки й прийшли. Інтелігентні представники алкогольного братства продовжували п’янствувати на лавці, у всіх на виду.
Що цікаво, приблизно через три години, один з цих міліціонерів (вже без напарника) з суворим виразом обличчя виганяв з парку бабцю, яка продавала там сир з молоком. Бо ж в Трускавецькому парку не базар якийсь! При цьому він декілька разів сильно вдарив по рекламному стенду який стояв поруч, напевне для підсилення ефекту. Чим привернув увагу не тільки мою, але й інших перехожих. Треба ж якось показати, як трускавецька міліція суворо бореться за чистоту міського парку! Цікаво, чи в цей час він вже протверез, чи ще був під дією прийнятого з «алкобратами» на лавочці еліксиру?!
До речі, минулого року в кінці травня за пляшку пива біля “Альфи” штрафонули мого знайомого, ще й у відділку більше години протримали. За “розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях”. Я тоді був з ним і чекав, поки випустять. Виявляється біля магазину “Альфа” громадське місце, а в парку на лавці – так собі, безлюдний острівець алкогольної тиші і спиртового спокою… А треба було напевне просто поділитись з доблесними “правоохоронцями” і все, питання було б вирішено :))
Схоже, що зі сторони нового мера, який так рішуче взявся за відновлення чистоти курортного парку, який повинен бути «оазою відпочинку, дозвілля, джерелом духовного і фізичного здоров’я для жителів міста і відпочивальників, а не базаром – місцем антисанітарії чи виставкою продукції рекламної агенції», замість тактичних воєнних дій проти паркових торгівців, спочатку непогано було б провести «виховну роботу» з місцевими міліціонерами. Як це не дивно, але більшість з них страждає епізодичними нападами тимчасової сліпоти і засолодивши душу сиром/сметаною/гривнями вперто не бачить торгівельних рядів в парку, з яких перехожих скоро за ноги хапати будуть, з криками: “Купи! Купи!”…

(Переглядів 48 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

Архіви