День молоді 2011- Трускавець. Фотозвіт.

27.06.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Вчора у Трускавці відбулося святкування Дня молоді. Треба відмітити, що це свято було значно краще організовано, ніж День міста. І основна заслуга в цьому є аж ніяк не діючої влади, а трускавецької молоді, яка показала, що вона активна і талановита. Тут були представлені молодіжні організації УМХ та «Пласт», клуб «Інстинкт», «TNT formation», виступали голови молодіжних шкільних парламентів та БУТу. На завершення з презентацією виступило молодіжне крило партії «Фронт змін».

Тиждень тому у розмові з начальником відділу у справах молоді і спорту мені було повідомлено, що на святкування Дня молоді будуть запрошені молодіжні організації, які не пов’язані з політичними партіями. Я згідна, що День молоді не варто політизувати, але що ж тоді на сцені робила молодіжна «Фронту змін»? Це ще нічого, але вкінці на сцену вийшла пані Валентина Бодак і авторитетно заявила, що на святі були представлені всі молодіжні організації міста. Особисто для пані Валентини повідомляю, що у Трускавці з 5-го липня 2005 року існує та зареєстрована у міській раді (у 2007 році) молодіжна громадська організація «Батьківщина молода», яку я очолювала впродовж 6-ти років. І ми не просто існуємо, а активно працюємо, в тому числі у нас були проекти разом з Львівською облдержадміністрацією та Трускавецькою міською радою і отримували нагороди за це. Крім цього, я впевнена, що у Трускавці існують інші припартійні молодіжки, які чомусь не були представлені на цій сцені. Також, якщо вважати танцювальний клуб «TNT formation» громадською організацією, то чому не була представлена циркова студія «Каскад»? Адже там займається талановита молодь!

Особливо мене вразив головний спонсор свята – нічний клуб CAZANOVA. Я розумію, що гроші не пахнуть, і не маю нічого проти цього нічного клубу, але як можна було на День молоді вішати такий банер через цілу сцену? Що наша влада цим пропагує – подивіться презентації організацій, концерт, а потім всі дружно в нічний клуб?

І насамкінець, на сторінках «Трускавецького вісника» хочу подякувати тим людям, яким забули подякувати на сцені. А саме отцю Володимиру, який не чекає, щоб молодь ішла до церкви, а сам іде до молоді і старається залучити якнайбільше молодих людей до церковного та громадського життя, використовуючи для цього всі можливі засоби, в тому числі і інтернет. Дякую Добровольському Миколі Харитоновичу – керівнику циркової студії «Каскад» – за те, що виховує талановиту молодь. Також дякую всім керівникам гуртків та молодіжним лідерам, які гуртують навколо себе молодь, займають їх час корисними справами не даючи їм тинятися по барах та підвалах.

Мар’яна Пристай

Фото: Андрій Пристай . Більше на http://foto.mail.ru/mail/vyh1976/210

(Переглядів 168 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви