Вакансій не бракує

By  | 05.11.2018 | Filed under: Новини

У службі зайнятості проходить реорганізація. Трускавецький міський центр зайнятості працюватиме в форматі Трускавецької міської філії Львівського обласного центру зайнятості. Про це 5 листопада на щотижневій понеділковій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді повідомила керівник установи Маргарита Роман. В рамках реорганізації вже вивільнено двох бухгалтерів.

Маргарита Роман повідомила, що зростає кількість звернень роботодавців з проханням знайти їм спеціалістів у тій чи іншій галузі. Є випадки, коли людині, котра звертається в питаннях пошуку праці в Трускавецьку філію ЛОЦЗ, видають на руки біля десяти скерувань. Затребуваними є спеціалісти робітничих професій, також є багато вакансій у сфері послуг.

Часи змінилися настільки, що проблема безробіття перетворилася у проблему браку кадрів. Однією з причин цього явища є виїзд багатьох кваліфікованих спеціалісті за кордон, де оплата праці є вищою, ніж в Україні.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89756 Алюминиевый пруток цена
  13.12.2018 | 22:02

  Алюминиевый пруток цена Компания ООО «Стройоптторг» продает прокат из алюминия по низким ценам. Предлагаем всевозможные алюминиевые изделия – лист, пруток, чушка, уголок, шина, проволока и другие. Алюминиевый прокат широко востребован в промышленности. Это прочный и легкий металл имеет удивительные свойства: · хорошо проводит тепло и электрический ток; · не подвергается коррозии; · имеет малый вес [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви