Лікувальні води «Христина» та «Мирослава» – вже в бюветі ГКК «Карпати»

23.05.2019 | Filed under: Новини

Віднедавна у власному бюветі мінеральних вод готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець) пацієнти мають можливість споживати нові лікувальні води «Христина» та «Мирослава». Перша вода має мінералізацію 10 г/л, друга – 5 г/л, отже нові води за своїм хімічним складом та лікувальними ефектами дещо подібні до добре відомих “Софії” та “Марії”.

Два тижні тому науковець Ігор Попович ознайомлював медиків та всіх зацікавлених з результатами наукових досліджень нових лікувальних вод.

Також в бюветі «Карпат» щораз популярнішою стає цілюща “Нафтуся” з Помірецького родовища (інша назва “Нафтуся” №2), свердловина 121-РГ. Високий лікувальний ефект цієї води відзначають як пацієнти, так і лікарі.

Нагадаємо, що ще в 1930-х роках Помірецька «Нафтуся» ефективно застосовувалася в лікувальних цілях, проте в радянський період Помірки були занедбані, а «Нафтуся» №2 забута. Як бачимо, прийшов час відновлювати давню славу та велич Трускавця як бальнеологічного курорту з багатьма цілющими джерелами.

(Переглядів 175 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви