Олег Блажівський нагороджений Комбатанським Хрестом Республіки Польща

25.03.2019 | Filed under: Новини

Нещодавно керівник трускавецького готельно-ресторанного комплексу «Оскар», радник міського голови Трускавця з питань міжнародної співпраці Олег Іванович Блажівський отримав у Варшаві Комбатанський Хрест Республіки Польща (Kombatanski Krzyż). Почесну нагороду надано «за заслуги на тривалу народну пам`ять» Комітетом відзнак Союзу Комбатантів Республіки Польща.

В супровідному дипломі до нагороди вказано, що Комбатанський Хрест Олег Блажівський отримує «за багаторічну патріотичну роботу, розвиток культурних та добросусідських відносин між двома народами Республіки Польща та України».

Олег Блажівський віддано працює на ниві українсько-польської співпраці та братерства ще з 2002 року, коли він був помічником міського голови Трускавця (працював ним за каденції двох міських голів аж до кінця 2010 р.).

В готелі-ресторані «Оскар», де Олег Блажівський є директором з 2011 року, поляки є частими гістьми, тут відбуваються творчі вечори українських та польських поетів, письменників, театралів, співаків та інших митців. Особливо слід відзначити, що тут є осередок лемківської культури – лемки з Польщі часто презентують свої досягнення та діяльність саме в трускавецькому «Оскарі». Також тут відбуваються різноманітні українсько-польські конференції, круглі столи та інші проекти.

З 2016 року Олег Блажівський в якості радника міського голови Трускавця з міжнародних питань відновлював втрачені зв’язки нашого міста-курорту з польськими містами-побратимами Перемишлем, Ясло, Дзялдово, Сяноцьким повітом та іншими. Тож Комбатанський Хрест – це цілком заслужена відзнака для Олега Івановича Блажівського.

(Переглядів 74 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви