Олег Блажівський нагороджений Комбатанським Хрестом Республіки Польща

25.03.2019 | Filed under: Новини

Нещодавно керівник трускавецького готельно-ресторанного комплексу «Оскар», радник міського голови Трускавця з питань міжнародної співпраці Олег Іванович Блажівський отримав у Варшаві Комбатанський Хрест Республіки Польща (Kombatanski Krzyż). Почесну нагороду надано «за заслуги на тривалу народну пам`ять» Комітетом відзнак Союзу Комбатантів Республіки Польща.

В супровідному дипломі до нагороди вказано, що Комбатанський Хрест Олег Блажівський отримує «за багаторічну патріотичну роботу, розвиток культурних та добросусідських відносин між двома народами Республіки Польща та України».

Олег Блажівський віддано працює на ниві українсько-польської співпраці та братерства ще з 2002 року, коли він був помічником міського голови Трускавця (працював ним за каденції двох міських голів аж до кінця 2010 р.).

В готелі-ресторані «Оскар», де Олег Блажівський є директором з 2011 року, поляки є частими гістьми, тут відбуваються творчі вечори українських та польських поетів, письменників, театралів, співаків та інших митців. Особливо слід відзначити, що тут є осередок лемківської культури – лемки з Польщі часто презентують свої досягнення та діяльність саме в трускавецькому «Оскарі». Також тут відбуваються різноманітні українсько-польські конференції, круглі столи та інші проекти.

З 2016 року Олег Блажівський в якості радника міського голови Трускавця з міжнародних питань відновлював втрачені зв’язки нашого міста-курорту з польськими містами-побратимами Перемишлем, Ясло, Дзялдово, Сяноцьким повітом та іншими. Тож Комбатанський Хрест – це цілком заслужена відзнака для Олега Івановича Блажівського.

(Переглядів 74 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви