У Трускавці вшановують Володимира Івасюка

05.03.2019 | Filed under: Новини

4 березня, в день народження українського поета і композитора Володимира Івасюка в НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця  відбувся вечір пам’яті «Пісні, з якими ми росли». Учитель української мови та літератури Марія Мількович з учнями 6-А класу перенесли глядачів у 70-ті роки минулого століття, зупинившись на яскравих сторінках життєвого і творчого шляху поета-пісняра і композитора. Спогади батьків, сестер, колег, друзів, у ролі яких перевтілювались на сцені ще зовсім юні актори, викликали цілий шквал емоцій: від захоплення («Водограй», «Я піду в далекі гори», «Червона рута» справжні світові музичні хіти!) до обурення (так цинічно знищений, стертий з лиця землі радянською владою лише за те, що був українцем!)  Архівні матеріали, унікальні відеозаписи, світлини,  живий голос Івасюка – все це зворушувало до глибини душі.

Шкільний захід – не єдиний спосіб вшанування Володимира Івасюка у Трускавці. Вечори пам`яті композитора пройшли також у Будинку учнівської творчості (1 березня) та центральній міській бібліотеці (5 березня). Зокрема, вечір-спогад «Пісню цю візьму собі на спомин», який пройшов у БУТі як презентація колективного мистецького проекту гуртків сценічно-аматорського мистецтва, підготували вокальні гуртки (керівники гуртків Володимир Пашкін, Оксана Петришин, Роксолана Мартинюк) та хореографічні гуртки (Наталія Білінська, Христина Кушнір), а також «Галицька кіношкола» (Олег Бачинський). Про захід в центральній бібліотеці ми повідомимо додатково.

Одна з вулиць Трускавця носить ім`я Володимира Івасюка, і це також є доказом, що наше місто-курорт знає, любить, поважає і пам`ятає цього славетного українського композитора, чия «Червона Рута» стала своєрідним пісенним символом України в світі.

(Переглядів 54 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви