Мінеральні води у бюветах придатні для пиття, на відміну від свердловин

By  | 18.07.2012 | Filed under: Публікації

За даними останнього моніторингу СЕС, у Трускавці є проблеми із водопостачанням і якістю води. У чому причина – допомагала розібратися головний санітарний лікар міської СЕС  Наталія Когут.

- Пані Наталю, ходять чутки, що питна вода в окремих санаторних закладах не відповідає нормативам…

- 11.07, 12.07 і 13.07 у Трускавці було припинене водопостачання, це призвело до того, що доводилося використовувати воду із резервів. Такі дії несуть за собою подвійні наслідки: з одного боку, добре, тому що у жителів міста є вода, а з іншого – резервуар, в якому зберігається резервний запас, не може мати якісної води і моніторингове дослідження підтвердило, що вода не відповідає нормі. А не може бути у резервуарі якісної води тому, що немає циркуляції і відбувається застій, до того ж високі температурні умови сприяють розвитку бактерій і вода стає непридатною. Водою із запасів користувалися два оздоровчі заклади Трускавця: санаторій «Арніка» і вілла «Анастасія». У цих закладах вода була забруднена, а причина – перебої у водопостачанні, це проблема водоканалу. Адже є планові і непланові припинення постачання води у місті. І про кожні припинення водоканал змушений в обов’язковому порядку повідомляти санітарну службу і об’єкт, який залишиться без води. Тоді після проведення очистки резервів ми проводимо дослідження на  якість  води, і цю воду можна аж тоді використовувати.

- Як часто відбувається перевірка води?

- Щомісяця проводиться планове дослідження. Ми змушені тримати під контролем якість і чистоту води. Також може проводитися непланове дослідження, коли є скарги чи форс-мажорні ситуації.

- Чи придатні для пиття мінеральні води Трускавця?

- Нещодавно, щоб перевірити якість роботи очисних механізмів, ми зробили мікробіологічний аналіз води з самої свердловини та з бювету. Результати показали, що вода з свердловини є непридатною для споживання, та після обробки бактерицидними лампами і очищення  до  споживачів мінеральні води надходять належної якості.

Володимир Дуб, www.djerela.com.ua

 

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви