На «круглому столі» не зуміли здолати «гострих кутів»

By  | 06.03.2015 | Filed under: Новини

У вівторок, 3 березня, відбулася нарада з приводу сплати боргу за електроживлення водозабору с. Гірне, який накопичився з несвоєчасної оплати за спожиту воду Трускавецьким підприємством Дрогобицькому водоканалу.

Зустріч відбулася за круглим столом у Дрогобицькій РДА, за участю представника Львівської ОДА, в.о. голови РДА С. Рудницького, в.о. міського голови Дрогобича Т. Метика, міського голови Борислава В. Фірмана, міського голови Трускавця Р. Козира, помічників народного депутата Б. Матківського, керівників водоканалів м. Дрогобича та Трускавця.

За підсумками наради, дійти спільної згоди, щодо вирішення конфліктної ситуації, зацікавленим сторонам не вдалося.

Трускавчани пропонують створення спільного підприємства, якому слід передати водозабір с. Гірне, яке б надавало послуги водоканалам міст Дрогобича та Трускавця. Однак дрогобичанам така пропозиція не прийнятна, оскільки громада і депутатський корпус проти того, аби майно КП «Дрогобичводоканал», яке є власністю громади, переходило у сусідське підпорядкування. Ще однією загвіздкою цієї пропозиції є те, що Трускавецький є у співвласності міської ради Трускавця та приватної структури.

За інформацією міського голови Борислава, складається враження, що нині через такі приватні фірми як ПАТ «Львівобленерго» чиниться зумисний тиск, аби за невчасну оплату послуг створити такі умови, через які підприємства стануть збитковими і тоді їх легко ліквідувати, чи реорганізувати, а на загал, «прихватизувати». Громада вважає такі дії неприпустимі.

Через заборгованість Трускавецького водоканалу за спожиті послуги надані Дрогобицьким водоканалом, станом на 1 березня поточного року, утворився борг у сумі 8,1 млн. гривень. Виходячи з того, що постанова Національної комісії нині є чинною, навіть попри те, що комісія знаходиться у стані ліквідації, відповідно до якої Трускавцю встановлено тарифи на водопостачання, тому сусіди змушені погасити даний борг.

Представник Львівської ОДА запропонував створити робочу групу щодо перспективних напрацювань, однак наголосив трускавчанам, що борг вони повинні сплатити.

Нагадаємо, що на 10 березня, за умов непогашення боргу перед ПАТ «Львівобленерго», можливе повторне вимкнення електроенергії.

Відділ забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради

Також читайте

Tags:
 • Марко Федоренко

  як можна будувати “єдину країну” коли сусід сусіда здурити хоче???
  А трускавчани не повинні нікому нічого платити…бо розрахунок відбувається по факту за використані ресурси, і якщо КП Трускавецьводоканал не підняв тарифи, значить він чимось керувався.
  Є суд і прошу дуже “кєровнікі” підприємств судіться

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви