Борговий конфлікт між водоканалами Дрогобича і Трускавця взявся вирішити державний регулятор

28.02.2017 | Filed under: Новини

У Києві під егідою Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відбулася нарада, темою якої став борговий конфлікт між КП «Дрогобичводоканал» та ТзОВ «Трускавецький водоканал».

Ділова зустріч у столиці за посередництва НКРЕКП була ініційована Дрогобицькою міською радою. В обговоренні проблеми, гострота якої не зменшується уже кілька років поспіль, взяли участь зі боку Дрогобича: перший заступник міського голови Ігор Герман та начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала. Трускавець представляв лише генеральний директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» Володимир Возняк.

Риторику зустрічі член комісії НКРЕКП Руслан Машляківський базував на двох питаннях: чому Трускавець не проводить розрахунку за спожиті послуги, а також, чи намагалося КП «Дрогобичводоканал» вплинути на боржника через звернення до прокуратури та НАБУ.

Заслухавши обидві сторони конфлікту, Руслан Машляківський рекомендував директору Трускавецького водоканалу балансувати споживання послуги із спроможністю платити за неї, а також обмежитися у всіх фінансових витратах і, насамперед, сплатити борг дрогобицькому підприємству. НКРЕКП до 3 березня відвела керівникам двох водоканалів час для напрацювання алгоритму вирішення конфлікту. У разі неотримання письмової гарантії, що сторони стали на шлях компромісу, зі слів Руслана Машляківського, буде вжито заходів у межах повноважень державного регулятора.

Нагадаємо, на 28.02.2017 р. ТзОВ «Трускавецький водоканал» заборгував КП «Дрогобичводоканал» 12 млн 321 тис. грн.

ЗІК

(Переглядів 71 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». (Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту […]

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. (Переглядів 27 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеFight Party в Трускавці (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви