«Львівобленерго» попереджає про відключення електроенергії КП «Дрогобичводоканал»

07.07.2015 | Filed under: Новини

На разі вимкнення об’єктів водоканалу планується 8 липня, відтак водопостачання на цей період теж може зупинитись.

Заборгованість нашого підприємства перед «Львівобленерго» головна причина вимкнення водозаборів від електроенергії. Втім боргує КП «Дрогобичводоканал» не по своїй вині, а перш за все через абонентів-неплатників, які надалі не відповідально відносяться до свого обов’язку оплатити за воду. Найбільший боржник дрогобицького водоканалу залишається ТОВ «Трускавецький водоканал», який продовжує сплачувати рахунки за послуги лише на половину, відповідно накопичує заборгованість, яка сьогодні складає майже 11 мільйонів гривень. Заборгованість населення Дрогобича складає близько трьох мільйонів гривень. Сьогодні майже чотириста абонентів мають борг від 1000 до 8 000 гривень.

Несплата за послуги водопостачання та водовідведення й борги абонентів дрогобицького водоканалу є головним фактором, що унеможливлює повне погашення боргів за електрику, втім, не єдиним. Сплачування заборгованості перед «Львівобленерго», а це майже 3 мільйони гривень, КП «Дрогобичводоканалу» значно ускладнює підвищення тарифів на електроенергію, які щомісяця зростають в середньому на 5%. В грошовому відображенні це 77 тисяч гривень додаткового навантаження на підприємство в місяць, таким чином, до кінця року початковий тариф збільшується на 30-40 %. Національна комісія, що регулює тарифоутворення в Україні, затверджуючи щоразу вищу ціну на електроенергію, автоматично підштовхує водоканал переглядати й тариф на водопостачання та водовідведення. Однак КП «Дрогобичводоканал» вважає, що чергове навантаження на споживачів, у вигляді зростання тарифів на воду, не є цілком справедливим рішенням, особливо щодо добросовісних платників. Проблему заборгованості за електроенергію можна вирішувати через повернення боргів Трускавецьким водоканалом, а також скорочення заборгованості населення.

Для цього наше підприємство постійно веде роботу з абонентами неплатниками та звертається до суду. Тільки за останній рік було подано 427 позови на суму 1 мільйон 132 тисячі гривень. Досягненням сьогодні є рішення Господарського суду Львівської області, який визнав борги ТОВ «Трускавецький водоканал» дійсними та зобов’язав наших сусідів повернути КП «Дрогобичводоканалу» 5 мільйонів гривень боргів, які накопичились ще з минулого року.

Прес-служба КП «Дрогобичводоканал»

(Переглядів 83 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». (Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту […]

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. (Переглядів 27 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеFight Party в Трускавці (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви