Звернення кандидата в народні депутати Віктора Конца

By  | 26.10.2012 | Filed under: Публікації

Шановні краяни!

28 жовтня нам із вами належить зробити вибір, і від нашої громадянської свідомості буде залежати, в якій Україні ми житимемо. Я знаю, що інституція виборів за час незалежності нашої держави розчарувала багатьох із вас, посіяла зневіру і породила апатію. Однак я вірю в мудрість і виваженість кожного виборця, я переконаний: обираючи свого представника у Верховній Раді, ви керуватиметесь не кількістю гарних промов, а кількістю конкретних справ.

Свою передвиборчу кампанію я будував на основному принципі мого життя: не обіцяти, а працювати. Тому, йдучи до Верховної Ради і маючи конкретну програму розвитку нашого краю, я почав її реалізовувати вже тепер. Все те, що я зробив, незалежно від результатів виборів, залишиться для потреб громади: для дітей, освітянських та медичних колективів, для людей з особливими потребами, для мешканців міст і сіл мого округу. Ці конкретні справи були реалізовані і завдяки Вам, дорогі краяни. Дослухаючись до ваших порад під час зустрічей, я бачив проблеми Дрогобиччини зсередини і намагався їх вирішити не колись потім, а сьогодні і зараз. Поряд з регіональним аспектом моя програма передбачає і загальнодержавний, бо стратегічні проблеми слід вирішувати на державному рівні.

Політичну боротьбу я веду прозоро, чесно, на позитиві, з повагою ставлюся до своїх опонентів. Я не став ініціатором жодної брудної технології проти жодного кандидата. Підвищувати свій рейтинг, обливаючи брудом опонентів, – не мій шлях. Я за чесну політичну дискусію, а абсурдні провокації – вибір слабкодухих, невпевнених у собі або кимось керованих людей. На жаль, проти мене було застосовано такі технології, і саме тоді, коли на прес-конференції президента українського фонду «Громадська думка» Володимира Подгорнова було озвучено, що я є одним з лідерів виборчих перегонів по 121 виборчому окрузі.

Сьогодні у свідомості людей настав переломний момент. Виборець Дрогобиччини вже не довіряє бренду, бо вкотре переконався, що, обираючи партійного функціонера, блокує прихід до Верховної Ради нових людей. Окрім того, партійна приналежність не є запорукою турботи про свій округ. Лише дійсно усвідомлений вибір, що спирається на аналіз реальних справ кандидатів, змінить життя нашої держави і Дрогобиччини зокрема. На зустрічах з виборцями я відкрито заявляв, що симпатизую політичній партії «УДАР» Віталія Кличка, бо переконаний, що тільки прихід до парламенту нових, незаангажованих минулим, молодих політиків зможе здійснити поступ українського суспільства.

Я зі свого боку гарантую, що не зраджу вашої довіри, що прийматиму рішення, лише дослухаючись до думки громад, що постійно звітуватиму про пророблену роботу. Я не вступлю до жодної партії, але підтримуватиму проукраїнські сили, виступатиму за те, щоб в Україні була лише одна державна мова – українська, і наша славетна історія не переписувалась під конкретних політиків чи політичну ситуацію. Повинні прийматись закони, які будуть сприяти домінуванню в Україні української мови в усіх сферах життя країни. Ми не маємо права забувати своїх героїв – людей, які пожертвували собою заради незалежності України. Такі героїчні постаті як Степан Бандера, Євген Коновалець, Роман Шухевич повинні бути вшановані нами та нашими нащадками, сьогодні вся Україна повинна визнати вагомий внесок воїнів ОУН-УПА у здобуття незалежності українською державою.

Гарантом моїх слів є моя сім’я, яка живе у Дрогобичі, яка підтримала мене у моєму рішенні, і я не можу допустити того, щоб їм за мене було соромно. Мій батько, працюючи керівником будівельного управління, долучився до спорудження не одного будинку у Бориславі. Світлу пам’ять про нього я не можу затьмарити. Моя мама, очільник спільноти матерів за дітей при церкві святого Іллі у Трускавці, не дасть мені схибити. А дружина і син Сашко, учень Дрогобицької школи, не дадуть забути про те, що я пообіцяв своїм краянам.

Але і від вас, шановні краяни, багато залежить. Чи ми вкотре оберемо депутата за вказівкою монополістів на опозицію, чи продамо свій голос за кілька гривень, а потім нарікатимемо, що нас знову зрадили?

Оберемо того, хто спільно з громадою визначатиме вектор розвитку краю.

Настав час змінити все.

Нехай допоможе Господь!

З повагою, Ваш Віктор Конц

Також читайте

Tags:
 • Tor

  Не обіцяти, а працювати…
  Де ви бачили щоб хоть один ЖИД працював

 • Левко

  В.Конц “Я знаю, що інституція виборів за час незалежності нашої держави розчарувала багатьох із вас, посіяла зневіру і породила апатію”.
  Як Він помиляється, ми розчаровані не виборами а депутатами яких ми обираємо або змушені обирати бо іншого вибору нам не дають.
  “БАТЬКІВЩИНА” + “СВОБОДА” + Р.ІЛИК = ПОВАЛЕННЯ РЕЖИМУ.
  “ПАРТІЯ РЕГІОНІВ” + КПУ + В.Конц = ПІДТРИМАННЯ РЕЖИМУ
  ВИБИРАЄМО !!!!

 • Місцевий

  Амінь!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89934 Хижина СПА
  21.12.2018 | 09:37

  Отель “Хижина СПА” https://higinaspa.com.ua/ расположен в любимой части города Трускавец среди наших гостей согласно независимым отзывам. Этот дизайн-отель расположен в курортном городе Трускавец. К услугам гостей бесплатный кинотеатр, оздоровительный центр и солнечная терраса, а также индивидуально оформленные номера с телевизором с плоским экраном. Каждый номер спа-отеля “Хижина” с гостиной зоной декорирован в уникальном стиле. В [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви