Твори добро

19.10.2012 | Filed under: Публікації

/Звітує Трускавецька міська організація Партії регіонів/

У переддень виборів варто не тільки слухати обіцянки, а й подивитися на добрі справи кожного з кандидатів чи кожної з політичних сил. Бо обіцяти можна золоті гори, зірку з неба, світле майбутнє та прекрасне життя. Та якби кожен виконував хоча б половину обіцяного, то наскільки б дійсно кращим було життя кожного з нас, наскільки б пішла у своєму поступальному розвитку вперед наша українська держава.

Партія регіонів у Трускавці, як і в цілому на Заході України, не користується дуже великою симпатією виборців. Наші галичани люблять вухами – їм подавай гасла, розмови про патріотизм, демократію. А якщо кандидат ще й одягне вишивану сорочку, візьме в руки червоно-чорний прапор та процитує Бандеру – тоді такому й ціни нема. І ніхто не спитає – а що ти, чоловіче, зробив доброго для громади?

Голова ТМО Партії регіонів Лев Грицак попросив мене написати статтю про добрі справи Партії регіонів у нашому місті-курорті за останній період. Думав, що вийде невеличка замітка, а вийшло набагато більше. Судіть самі. І то нами проаналізовано не всі добрі справи, а тільки ті, які мали суспільний резонанс, та й то менше, ніж за рік часу.

Грудень 2011 року. Грандіозне свято Миколая в санаторії «Карпати». Подарунки отримало кілька сотень дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей Трускавця. І не тільки, бо подарунок отримала кожна дитина, котра прийшла на це свято.

Початок січня 2012 року. Для поїздки до Львова по Вифлеємський вогонь миру та доставки його у храми Трускавця та Стебника надано мікроавтобус трускавецькій станиці «Пласту». Партія регіонів Трускавця допомогла вирішити транспортні проблеми і для поїздки громадських активістів нашого міста-курорту до Львова на презентацію книги «Ув’язнена юність» Михайла Шевеля. Підтримка фестивалю «Яскрава країна», благодійний Різдвяний обід для членів Ради ветеранів та Трускавецької міської асоціації інвалідів – це теж січень-2011. Подяка за добро від трускавчан була своєрідна – пошкоджені щити від Партії регіонів.

Лютий 2012 року запам’ятався лютими морозами. У Трускавці Партія регіонів виявилася єдиною політичною силою, котра розгорнула пункти обігріву – два намети (на вулиці Сагайдачного та на Стебницькому кільці), які діяли цілодобово впродовж більше двох тижнів. Заходили зігрітися, випити гарячого чаю та з’їсти гарячий обід не тільки бездомні, але і звичайні перехожі, торгівці, всі, хто потребував порятунку від небувалої холоднечі. Замість подякувати, міська влада звинуватила Партію регіонів в тому, що та «піариться».

Окрім того, силами міської парторганізації було надано спонсорську допомогу Трускавецькій міській лікарні – відремонтовано хірургічне відділення та коридор. Влітку тут було відремонтовано  і терапевтичне відділення. Допомогу отримала і Стебницька лікарня – там було відремонтоване ЛОР-відділення. Було надано допомогу і Майстру спорту України з великого тенісу, Чемпіонці України в парному та одиночному розрядах Марті Гнатишин. Спортсменка має можливість безкоштовно займатися в спортзалі. Для своїх потреб для організації Дня святого Валентина був безкоштовно наданий зал і міській станиці «Пласту». А ветерани до Дня захисників Вітчизни 23 лютого теж завдяки Партії регіонів не залишилися обділеними.

Не встигли пройти люті морози, як стало гаряче – у переносному значенні цього слова. Трускавецька влада приймає рішення про підвищення тарифів з обслуговування будинків та прибудинкових територій. Партія регіонів одна з перших різко критикує таке рішення, котре було прийнято всупереч заявам Президента та Прем’єр-міністра і мало на меті дискредитувати вищу владу держави. Спільні дії Партії регіонів з іншими політичними силами та громадськими активістами міста дозволили добитися суттєвої поступки трускавецької влади.

Організація свята до Міжнародного жіночого дня, фінансова підтримка Чемпіонату міста Трускавця з шахів серед чоловіків, організація Великоднього обіду для малозабезпечених, постійна співпраця з Асоціацією інвалідів міста була оцінена на рівні області – голова ТМО ПР Лев Грицак отримав подяку від голови ЛОАІ Леоніда Тарасенка «за розуміння проблем людей з інвалідністю, сприяння їх соціальній реабілітації та активну життєву позицію». Забігаючи наперед, скажемо, що в серпні Партія регіонів долучилася до фінансової допомоги для організації проведення І Спартакіади інвалідів Трускавця, а в кінці вересня для інвалідів міста було організовано безкоштовний святковий обід, надано допомоги в рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку. І хоча від заполітизованої мерії подяки не дочекаєшся, та головне, що Добро крокує світом, а воно партійної ознаки не має.

В час, коли трускавецькі підприємці захищали свої права та палили партійну символіку «Фронту змін», який зараз при владі у Трускавці, міська організація Партії регіонів виступила із підтримкою справедливих вимог підприємців до міської влади щодо забезпечення для всіх суб’єктів господарювання рівних умов. Поки що похвалитися особливими успіхами в цьому плані не можна, незважаючи навіть на те, що справу утисків підприємництва у Трускавці взяв під свій особистий контроль заступник глави Львівської ОДА Михайло Янковський. Але є надія, що після виборів справу вдасться зрушити з мертвої точки і права місцевих підприємців не будуть ущемлятися чиновниками.

Значну увагу приділяють в міській організації Партії регіонів і підростаючому поколінню. І це не тільки нові дитячі майданчики, а й розвиток спорту, думка про безпечне дозвілля наших трускавецьких дітей. Мова йде про облаштування ряду дитячих та спортивних споруд в різних мікрорайонах міста та різноманітні акції, організатором яких виступила міська організація Партії регіонів (наприклад, нещодавнє відкриття спортивного комплексу на вулиці Довженка, встановлення дитячого майданчика на Івасюка, організація свята-турніру для молоді в червні, масштабне святкування Дня державного прапора та Дня Незалежності України та інші заходи). Звичайно, все це потребує немалих грошей, але такі заходи здійснюються за рахунок спонсорських коштів, тож вхід на всі акції, атракції та заходи ЗАВЖДИ є безкоштовним.

Окремим пунктом можна було б виокремити допомогу різним християнським конфесіям. Фактично кожна з них, яка зверталася по допомогу, таку допомогу отримала. Як отримують її і пересічні мешканці – хто на операцію, хто для вирішення складних життєвих обставин, хто для подальшого вдосконалення у навчанні чи спорті. Не будемо називати прізвищ, але повірте, що папка із проханнями про допомогу та резолюцією голови партії «надати» із вказуванням суми, є переповнена.

Кінець літа ознаменувався у Трускавці скандалом із поваленням погруддя Франка. Скажімо собі правду – якби не Партія регіонів та ініціативна група «За відродження пам’ятника Івану Франку», якби не пильний моніторинг всіх дій влади, то не було б у місті пам’ятника Великому Каменяреві, а на ділянці на розі вулиць Франка та Бандери, у скверику вже виростав би готельчик власності іноземних громадян. А так маємо вже два пам’ятника нашому славетному генію-земляку і в цьому теж немала заслуга трускавецьких регіоналів. Як і в тому, що нарешті залатано ями на вулиці Помірецькій, а то вона вже виглядала на танкодром, а не на дорогу в європейському курорті.

Осінь – пора підбиття підсумків. Хто що посіяв – те й буде жати. Наша місцева влада сіє вітер, підвищуючи тарифи, утискаючи підприємців, поширюючи неправду про Партію регіонів, яку інакше ніж «антиукраїнською силою» в мерії не називають. А добрих діл команди «Фронту змін», за які хотілося б сказати «Слава!», щось не видно. То може саме «Фронт змін», лідер якого Арсеній Яценюк напередодні виборів переметнувся в «Батьківщину», і є тією «антиукраїнською силою»? Думайте, виборці, головою, а не заднім місцем! Тому й пожне цей «фронт» на виборах бурю. Адже виборець сам вміє розібратися, за кого йому голосувати – за балакуна, котрий тільки обіцяє, чи за того, хто чинить добрі справи впродовж всього свого життя.

Пройде осінь, настане зима. У круговерті життя ми часто не помічаємо добрі справи, не вміємо оцінити хороші вчинки людей, забуваємо подякувати, піддаємося впливу неправди чи пропаганди. Ми нарікаємо, що в нас погане життя, що Україна не є такою, якою хотіли її бачити наші предки, скаржимося, що влада погана, не думає про людей. Але ж ми самі її обираємо, цю владу. І якщо ми повіримо обіцянкам про золоті гори, молочні ріки та кисільні береги, то керуватимуть нами Кіт Базіліо та Лисиця Аліса з косою, які виманюватимуть наші кровно зароблені гроші з кишень, як це успішно робить у Трускавці ось вже останні два роки шляхом підвищення тарифів, урізанням заробітків, через що різко знижується рівень життя. А може вже пора перестати вірити пройдисвітам та обманщикам та подивитися, хто ж реально захищатиме наші інтереси у Верховній Раді України. Бо, як сказав народний депутат Петро Писарчук, «якою б грішною не була Партія регіонів, поки що кращої в Україні немає».

І дивлячись на добрі справи цієї політичної сили у Трускавці, робімо висновки.

Степан Гнатків

(Переглядів 284 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви