Роман Ілик взяв участь в Міжнародній науково-практичній конференції, на якій обговорили питання рекультивації техногенних земель Стебника і Борислава

By  | 25.07.2013 | Filed under: Публікації

26 липня у Дрогобичі на базі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Забезпечення функціонування трансформованих екосистем природних територій (Україна-Польща)», яка триватиме впродовж трьох днів у Дрогобичі, Мукачеві та Ужгороді.

Організаторами конференції виступили Дрогобицький державний педагогічний університет ім.. Івана Франка та Жешувський університет ім. Королеви Ядвіги.

Міжнародна науково-практична конференція відбувається в рамках Проекту Європейського Союзу «Інтеграція наукових середовищ польсько-української прикордонної території», мета якого – розширення і зміцнення існуючих зв’язків транскордонного співробітництва між науковцями польських та українських університетів.

Участь у конференції взяли: народний депутат України, обранець від Дрогобиччини Роман , доктори та кандидати біологічних та сільськогосподарських наук ДДПУ ім. І.Франка та Жешувського університету ім.. королеви Ядвіги, депутати Львівської обласної ради, представники органів місцевого самоврядування Дрогобича, Борислава, Дрогобицького району, представники громадських організацій. В рамках заходу було обговорено архіважливу для Дрогобиччини тему рекультивації і відновлення техногенних земель Борислава та Стебника.

«Транскордонна співпраця між науковцями, громадськими активістами та органами місцевої влади, є надзвичайно важливою, – зазначає народний депутат України Роман Ілик. – Будь-який обмін інформацією у галузі інноваційних розробок – це те, що рухає нас вперед, що дає змогу покращувати ситуацію на місцях та наближати Україну до стандартів європейської спільноти»

За словами парламентаря, заходи такого рівня та участь ДДПУ ім. Івана Франка у Проекті Євросоюзу вкотре засвідчують високий потенціал Франкового вишу. Обранець також висловив сподівання, що усі напрацьовані науковцями результати матимуть не лише теоретичне, а й логічне практичне застосування і сприятимуть покращенню екологічної ситуації на Дрогобиччині.

Прес-служба народного депутата України Романа Ілика

Також читайте

Tags:
 • tatata

  Есть люди (и немало, к сожалению), которые в любой бочке меда всегда найдут ложку дегтя… А если её там нет – добавят свою…

  • tratata

   яка глибокодумна москальська ментальність!

 • Зеновій

  Наскільки відомо, якщо цей проект буде вдалим, ЄС може надати нам інфестиційні кошти на вирішення глобальних проблем. Тому такі конференції – дуже добра ініціатива.

  • Жанетта

   Інвестиційні кошти треба буде віддавати, тому не у борги влізати треба і розпилювати кошти, бо вже Україна назичилася на 40 років наперед, а думати як змінити політичну систему, так щоб вона не передбачала іликів-капітельманів чи азарівих-хамів. Польща не може бути добрим прикладом, бо ЄС був задуманий як визискувач, тому ЄС висмоктує з Польщі, а та шукає крайнього дурня, щоб і собі руки погріти.

 • про непотребні зборища

  ну всьо, проблема вирішена Іликом, можна відпочити

  • Тореодор

   Такі коментарі може писати лише непрофесійна людина, популіст. Вирішення проблем Стебника і Борислава потребує комплексного підходу із залученням науковців, місцево влади, держави. Назвати “зборищем” захід, який проходить в рамках Проекту Євросоюзу може лише повний дурень.
   Організаторам і учасникам Проекту – респект. Сподіваємось, що ваша праця дасть гарний результат )))

   • до Додіка

    Дурню, Україна вже нахапала боргів, а тут далі пропонують влізати в боргове ярмо. І це тоді, коли не вирішено ключове питання усунення хамів і капітельманів від влади, де вони тільки чекають на розпил. Може ти забув, скільки простій людині треба віддавати за газову аферистку Тимошенко?

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №92321 Текстильная продукция от производителя
  20.03.2019 | 21:38

  Огромный ассортимент – все виды постельного белья и трикотажа – женского, детского, мужского; Качество отечественного производителя; Доступные цены; Разнообразные способы доставки по всей территории РФ; Сертификация всей продукции. Но, всё-таки, главной причиной для того, чтобы купить текстиль именно в нашем интернет-магазине, является максимальная прозрачность работы над заказом на всех этапах. На сайте Вы всегда без [...]

 • №92283 шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861
  18.03.2019 | 18:30

  шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви