Дрогобиччина виростила свого гідного політика

08.10.2014 | Filed under: Публікації

/Націонал-патріоти підтримують Романа Ілика/

Дрогобиччина виростила свого політика всеукраїнського масштабу з твердими національними, демократичними, державничими поглядами і діями. На цьому під час засідання круглого столу Науково-ідеологічного центру ім. Дмитра Донцова наголосили політологи доцент Олег Баган та професор Петро Іванишин.

Аналізуючи списки претендентів у народні депутати України по 121 ВО, політологи зійшлися на думці, що в 2012 році мешканці Франкового краю, проголосувавши за Романа Ілика, зробили правильний вибір, і переконані такий же зроблять і тепер.

«За неповних два роки депутатства наш краянин Роман Ілик суттєво виріс як політик всеукраїнського масштабу. При чому, цей ріст був не кон’юнктурний, а справжній. Він чітко не пішов на угоду з режимом Януковича, не зрадив, не підтримав т.зв. Меморандуму з ПР і КПУ, який суперечив національним потребам України. Він системно виступав у ЗМІ, в тому числі й на всеукраїнському рівні, та піднімав завжди актуальні питання національного рівня. Поряд з тим, чинний народний депутат України не забував, що він наш, місцевий, і регулярно працював на окрузі. Постійно діяли і діють впродовж двох років його громадські приймальні, проводив особисті зустрічі з виборцями. Навіть попри дуже складну ситуацію – більше року роботи в жорсткій опозиції до режиму, потім – Революція Гідності, відтак – війна, Роман Ілик зумів допомогти округу – за його сприяння надійшли додатково кошти на ремонт дороги до Самбора, Дрогобиччина отримала 12 сучасних машин швидкої медичної допомоги, медобладнання Бориславським медзакладам. Роман Ілик системно і постійно підтримує талановиту, обдаровану молодь краю, без піару суттєво допомагає сім’ям та родинам учасників АТО.

Як політик, державний діяч, наш краянин Роман Ілик зараз перебуває в періоді чіткого зростання національно-демократичних позицій, які, вочевидь, можуть трансформуватися навіть у національно-центристський бік», – наголосив Петро Іванишин.

«Пригадайте: кілька років тому ми всі мріяли про те, щоб Дрогобич виплекав політика всеукраїнського масштабу з твердими національними, демократичними, державничими поглядами і діями. Так і сталося.

Переконаний: Роман Ілик є таким політиком, у краянина попереду серйозне і велике політичне майбутнє», – висловив тверде переконання Олег Баган.

Політологи зійшлися на думці, саме чинний народний депутат України Роман Ілик є беззаперечним лідером виборчого процесу.

Марія Кульчицька

(Переглядів 515 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви