Дрогобиччина виростила свого гідного політика

08.10.2014 | Filed under: Публікації

/Націонал-патріоти підтримують Романа Ілика/

Дрогобиччина виростила свого політика всеукраїнського масштабу з твердими національними, демократичними, державничими поглядами і діями. На цьому під час засідання круглого столу Науково-ідеологічного центру ім. Дмитра Донцова наголосили політологи доцент Олег Баган та професор Петро Іванишин.

Аналізуючи списки претендентів у народні депутати України по 121 ВО, політологи зійшлися на думці, що в 2012 році мешканці Франкового краю, проголосувавши за Романа Ілика, зробили правильний вибір, і переконані такий же зроблять і тепер.

«За неповних два роки депутатства наш краянин Роман Ілик суттєво виріс як політик всеукраїнського масштабу. При чому, цей ріст був не кон’юнктурний, а справжній. Він чітко не пішов на угоду з режимом Януковича, не зрадив, не підтримав т.зв. Меморандуму з ПР і КПУ, який суперечив національним потребам України. Він системно виступав у ЗМІ, в тому числі й на всеукраїнському рівні, та піднімав завжди актуальні питання національного рівня. Поряд з тим, чинний народний депутат України не забував, що він наш, місцевий, і регулярно працював на окрузі. Постійно діяли і діють впродовж двох років його громадські приймальні, проводив особисті зустрічі з виборцями. Навіть попри дуже складну ситуацію – більше року роботи в жорсткій опозиції до режиму, потім – Революція Гідності, відтак – війна, Роман Ілик зумів допомогти округу – за його сприяння надійшли додатково кошти на ремонт дороги до Самбора, Дрогобиччина отримала 12 сучасних машин швидкої медичної допомоги, медобладнання Бориславським медзакладам. Роман Ілик системно і постійно підтримує талановиту, обдаровану молодь краю, без піару суттєво допомагає сім’ям та родинам учасників АТО.

Як політик, державний діяч, наш краянин Роман Ілик зараз перебуває в періоді чіткого зростання національно-демократичних позицій, які, вочевидь, можуть трансформуватися навіть у національно-центристський бік», – наголосив Петро Іванишин.

«Пригадайте: кілька років тому ми всі мріяли про те, щоб Дрогобич виплекав політика всеукраїнського масштабу з твердими національними, демократичними, державничими поглядами і діями. Так і сталося.

Переконаний: Роман Ілик є таким політиком, у краянина попереду серйозне і велике політичне майбутнє», – висловив тверде переконання Олег Баган.

Політологи зійшлися на думці, саме чинний народний депутат України Роман Ілик є беззаперечним лідером виборчого процесу.

Марія Кульчицька

(Переглядів 515 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви