Роман Ілик: «Допомагати військовим – це обов’язок кожної свідомої людини»

24.02.2015 | Filed under: Публікації

Волонтерський рух на Дрогобиччині активно працює понад рік – відколи перші автобуси із мешканцями франкового краю поїхали боротися за незалежність України в Київ – на головний Майдан країни. Волонтери і зараз допомагають землякам – військовим, які на передовій захищають суверенність країни, та їхнім родинам.

«Допомагати військовим – це обов’язок кожної свідомої людини, – наголошує один з ініціаторів створення Громадської організації «Допомога учасникам АТО та їх сім’ям» Роман Ілик. – Саме тому, ще літом 2014 року ми вирішили об’єднати зусилля підприємців нашого краю (до складу ГО входять п’ять підприємців з Дрогобиччини) для допомоги родинам військовослужбовців, особливо тим, хто перебуває у найбільш скрутному становищі, щоб хлопцям на передовій було хоч трохи легше.

Переважно це закупівля ліків, конкретна допомога в лікуванні членів сім’ї. Оскільки більша частина родин захисників проживає в сільській місцевості, то люди звертаються щодо придбання дров для опалення будинків, просять замінити старі дахи, вікна, двері, щоб заощадити на енергоносіях, та провести воду до хати.

Іноді краяни допомагають армії з останніх сил. Ми знаємо про випадки, коли літні люди віддають навіть всі свої заощадження. Тому обов’язок тих, хто має більше можливостей, зокрема підприємців, об’єднуватися для допомоги нашим військовим. Адже у зв’язку із інфляцією, зростанням тарифів на комунальні послуги, вартості ліків, продуктів харчування, людям стає дедалі важче».

ГО «Допомога учасникам АТО та їх сім’ям» уже надала конкретну допомогу більш ніж 60 родинам військовослужбовців. «Долучаємося у тому числі і фізичною працею, допомагаємо з ремонтними та будівельними роботами. Адже у багатьох випадках це літні люди – батьки хлопців, які були для них чи не єдиною опорою, дружини, які залишилися з маленькими дітьми.

Усі родини та учасники АТО, які знаходяться у скрутному становищі, можуть звертатися за телефоном – 0677125571 чи за адресою вул. Володимира Великого,64 у Дрогобичі», – наголошує координатор ГО Тетяна Кравчук. Вона також зазначила, що громадська організація співпрацює із координаційним центром «Дрогобич SOS – допомога армії», «Стебник SOS – допомога армії».

За даними прес-релізу

(Переглядів 85 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви