Роман Ілик: «Економіку Дрогобиччини необхідно реанімувати і перезавантажити» (плюс відео)

23.10.2014 | Filed under: Публікації

На Дрогобиччині розпочинаємо створення підприємницького пулу, завдання і основна мета якого – відновити інвестиційну привабливість краю,створити додаткові робочі місця, забезпечити таким чином надходження до місцевого бюджету, сталий розвиток підприємств і бізнесу краю, зростання доходів і благополуччя громадян.

Створити підприємницький пул задля виведення Дрогобиччини з важкого депресивного стану – таку пропозицію під час спільної зустрічі-круглого столу озвучила Голова Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва,регуляторної та антимонопольної політики Олександра Кужель. В заході брали участь підприємці та керівники найбільших підприємств Дрогобиччини. Зустріч відбулася 21 жовтня у Дрогобичі з ініціативи народного депутата України Романа Ілика.

Зустріч відбулася на базі ТОВ «Універсальна бурова техніка». Участь в круглому столі взяли ТОВ  «УНІБУРТЕХ» Т.Сатник, фінансовий директор ПАТ «ДЗАК» М.Галів, генеральний директор ПАТ «СГХП «Полімінерал»  С.Оринчак, фінансовий директор ТОВ «УНІБУРТЕХ» М.Керкеза, генеральний директор ТОВ «ІСМ» Л.Кравченко, Голова правління ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» Р. Ярема, директор ТзОВ «ТД КІМАК» М.Кімак,  директор ДП «Дрогобицький солевиварювальний завод» Й.Дяків, директор ПАТ «Укрінбанк» М.Прим’як, директор ТОВ «Сервус-Дім» А.Малий, директор КП «Трускавецьтепло» Р.Крамар, директор КП «Дрогобичводоканал» Р.Шагала, директор ТОВ «ХК «ДОБРОТА» А.Денис, голова ради директорів ТКО-груп О.Ткаченко, заступник голови Дрогобицької РДА І.Мізерник, приватні підприємці О.Ягоцький та багато інших.

«Залучення галузевих спеціалістів, найкращих професіоналів нашої країни – це наступний етап нашої спільної роботи, який ми продовжуємо. Впродовж 1,5 року ми з командою детально вивчали та систематизували проблемні питання, які хвилюють наш край, формували фундамент для подальших дій. Тепер підійшов час глибинного і всеохопного їх вирішення. Це стосується і сільського господарства – задля чого було організовано зустрічі аграріїв, фермерів краю з фахівцем профільного комітету ВРУ,народним депутатом України Іваном Кириленко, а також в галузі охорони здоров’я – задля чого ми організували і провели зустріч медиків Дрогобиччини з міністром охорони здоров’я. Тепер – зустріч з Олександрою Кужель – фахівцем, яка підприємництво і промисловість розуміє з-півслова, – наголосив під час зустрічі народний депутат України, обранець від Дрогобиччини Роман Ілик. – Впевнений: тільки спільно, тільки разом ми зуміємо реанімувати, перезавантажити економіку краю. Бо розуміємо, що економіка – це завжди основа розвитку»

Понад три години живого, фахового спілкування, цікавого діалогу і дискусії за круглим столом, а відтак – безпосередньо на виробництві. Десятки запитань і пропозицій щодо змін до чинного законодавства. Під час зустрічі йшлося про ціноутворення, тарифоутворення, діяльність Антимонопольного комітету, потребу в обов’язковій регуляції і дерегуляції нормативних документів, податків, страхових зборів, ПДВ, необхідність відтермінування сплати податків за умови оновлення на підприємствах основних фондів, перегляд системи пенсійного забезпечення, ліквідацію в підприємництві радянських рудиментів діяльності,імпорт та експорт, необхідність ліквідації «надбудов», які за ті чи інші «папірці»,дубляж-підтвердження ліцензій фактично вимагають хабарі…. Обмін контактними телефонами, цінною інформацією і досвідом – усе це засвідчило серйозність намірів щодо подальших кроків і подальшої спільної роботи.

«Разом з вами ми зможемо все! – наголосила,звертаючись до підприємців та керівників підприємств Олександра Кужель. – Є мізки, є досвід, є національна свідомість. Отже, спільно, разом вирішимо проблеми»

За словами очільниці Голови Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики, Дрогобиччина має всі передумови для перезавантаження. «Всі ваші пропозиції будемо опрацьовувати. Спільно з вами та Романом Іликом – народним депутатом, з яким вам насправді пощастило, бо стверджую – він дійсно вболіває за свій край – окреслимо дорожню карту, і за нею будемо діяти. Пул, який пропонується створити – це добре обдуманий варіант. Перш ніж їхати сюди, завдяки Роману Ілику змогла докладно вивчити ситуацію. Це найбільш оптимальний варіант. Неможливих речей немає. Все буде добре», – наголосила Олександра Кужель.

Під час зустрічі ряд питань, зокрема щодо ПДВ, дозволів на користування надрами, адміністрування податків та ін. одразу ж було взято до вивчення чи під контроль. В тому числі й ситуацію, яка розгортається на Дрогобицькому солевиварювальному заводі, який, виглядає на те, в умовах війни та швидкої виборчої кампанії хтось з київських чинів вирішив продати…

«Приємно, що розмова була чіткою, конструктивною, мала високий професійний рівень. Таке комунікування безпосередньо з законотворцями – гарний сигнал про те, що зміни справді можливі і вони будуть. Нас чують, а це свідчить, що чимало прогалин чи суперечностей в чинному законодавстві будуть ліквідовані,» – зазначив, зокрема, директор КП «Дрогобицький водоканал» Роман Шагала.

Додамо: зустрічі з керівниками підприємств та підприємцями Дрогобиччини з ініціативи народного депутата України Романа Ілика проходять систематично. Під час них було чітко окреслено базу проблемних питань, які потребують вирішення. «Тепер, після того, як ми склали чітку картину того, що ж реально маємо у нас в регіоні, приступаємо до наступного кроку – поетапного, системного вирішення проблем. Впевнений: завдяки нашій спільній роботі з провідними фахівцями, спеціалістами, завдяки живому спілкуванню підприємництва з законотворцями ми вирішимо те, що найбільше хвилює наших краян. Адже стабільні робочі місця – це добробут людей, наповнення місцевого бюджету, покращення інвестиційного клімату і розвиток краю. Спільно ми це зробимо. Не маємо права змарнувати цей шанс», – наголосив Роман Ілик. Парламентар також зазначив: схвалення підприємницьким середовищем Дрогобиччини плану створення пулу свідчить про те, що економіку краю обов’язково буде реанімовано і перезавантажено. «Ми всі спільно, разом приступаємо до втілення в життя чіткого плану відродження промислової та бізнесової потуги краю», – наголосив Роман Ілик.

Прес-служба народного депутата України Романа Ілика

(Переглядів 255 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви