Питання мораторію на продаж землі опозиція відстоюватиме рішуче, – Роман Ілик

24.07.2013 | Filed under: Публікації

/Народний депутат України зустрівся із активістками Дрогобицької міськрайонної ГО «Союз українок»/

У час «парламентських канікул» народний депутат України Роман Ілик активно працює із громадянами та громадськими організаціями 121 Дрогобицького виборчого округу.

Зокрема, у вівторок, 23 липня, народний обранець зустрівся із активістками Дрогобицької міськрайонної ГО «Союз українок». Роман Ілик поінформував про свою роботу у Верховній Раді України, парламентському комітеті з питань охорони здоров’я та Дрогобицькому виборчому окрузі, а також відповів на численні запитання членкинь громадської організації.

Тематика запитань, які лунали до нардепа, була найрізноманітнішою: від особистих до питань загальнодержавного масштабу. Зокрема, Наталія Яцків висловила глибоку стурбованість із трьох питань: щодо ймовірності зняття мораторію на продаж землі,щодо ймовірного закриття мистецьких і музичних шкіл та щодо дітей-сиріт. «Романе Романовичу, звертаємось до вас, як до свого депутата, та до усієї української опозиції загалом. Не дозвольте зняти мораторій з продажу землі! Не дозвольте закрити мистецькі і музичні школи…», – схвильовано додала жінка.

«Що стосується продажу землі, то повірте: на це питання опозиція реагуватиме жорстко та докладе усіх зусиль, аби мораторій не було знято. Щодо освіти, то й тут нами ведеться системна робота. Ми працюємо над тим, щоб повернути владу обличчям до молодих людей. А коли вона «не повертається», самі намагаємось підтримати обдаровану молодь, заохотити її до подальшого розвитку,» – зазначив у своїй відповіді парламентар.

До слова, з ініціативи Романа Ілика починаючи з 2013 року у всіх містах Дрогобиччини талановиті діти – переможці всеукраїнських олімпіад та вчителі, що їх готували, отримують іменну стипендію народного депутата України у розмірі кількох тисяч гривень. «Таким чином ми намагаємось показати обдарованій молоді, що її знання, вміння і талант цінуються тут, в Україні», – підкреслив Роман Ілик.

Загалом, левова частка запитань, які лунали від активісток громадської організації, стосувались питань загальнодержавного масштабу. Як реформуватиметься медицина? Чим загрожують векселі? Чому рекламу алкоголю на ТБ ніхто не відстежує? Чому не ремонтуються дороги та мости? І так далі. Були також запитання, які стосувались виключно Дрогобиччини. Зокрема, одну із активісток цікавило те, як відбувається процес становлення Асоціації «Франковий край», яка покликана консолідувати зусилля усіх населених пунктів Дрогобиччини для вирішення спільних соціально важливих питань «Уже найближчим часом має відбутись наша спільна зустріч із міськими головами Дрогобича, Трускавця, Стебника, Борислава та головою Дрогобицької районної ради, на якій заплановано ухвалити усі необхідні рішення. Відтак, Асоціацію можна буде вважати створеною, і одразу ж потому вона координуватиме дії, об’єднуватиме зусилля задля вирішення спільних проблем, цілей і пріоритетів, які загалом об’єднують увесь Дрогобицький край. А це і питання екології, і водопостачання, і доконча необхідність медичної реформи, і так далі», – зазначив парламентар.

«Тішимося, що народний депутат України, як і обіцяв у передвиборчий період, завітав до нас на зустріч, – каже голова Дрогобицької міськрайонної організації ГО «Союз українок» Леся Грицик. – Тішимося і щиро бажаємо Романові Ілику та усій нашій опозиції монолітної, сильної, дієвої команди, яка, віримо, зуміє змінити нашу Україну та наше життя».

«Такі зустрічі – надзвичайно корисні. Адже під час невимушеного, живого діалогу відчуваєш, що люди думають і що їх тішить, а що турбує і «болить». Тому практику «живого» спілкування продовжуватиму й надалі. Завдяки їй насправді можна вирішити дуже багато питань та поставити перед собою конкретні нові цілі і завдання, обов’язкові до виконання,» – підкреслив Роман Ілик.

Зазначимо, уже найближчим часом має відбутися зустріч народного депутата України із активістами міськрайонного осередку «Просвіти» ім. Т. Шевченка.

Прес-служба народного депутата України Романа Ілика

(Переглядів 32 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви