Як повідомив на понеділковій нараді 29 серпня начальник трускавецької міліції Іван Маліш, минулого тижня правоохоронцями було затримано грабіжника, котрий промишляв в нашому місті-курорті у липні-серпні та грабував і трускавчан, і відпочивальників. Також Іван Петрович висловив надію, що після переходу міського ДАІ в його підпорядкування робота цієї служби покращиться. За минулий тиждень було складено 12 протоколів по несанкціонованій торгівлі.
Оскільки Руслан Козир любить собі часто поговорити на тему стихійної торгівлі, то він висловив припущення, що вона процвітає тому, що люди полюбляють драйв. Оскільки міліція була задіяна на різних громадських заходах, то “народ розслабився, музичка щось незрозуміле грає” (Р. Козир) і потрібно із цим розслабоном закінчувати. За словами мера, його заступник Юрій Яворський особисто за руку брав окремих торгашів і водив їх на ринок, щоб вони там торгували, оплачуючи тільки 3 гривні, але люди цього не хочуть, втікають, ховаються.
Пряма мова Руслана Козира: “Де на території санаторію можна бачити стихійну торгівлю? А в місті має бути вседозволеність, суцільна анархія. Мій заступник Юрій Яворський за руку їх водив на ринок, а вони не хочуть, бігають, ховаються. Це так, як ти прийшов додому, а на кухні хтось сидить і п’є чай. Звичайно, що треба спраглого напоїти, але це не означає, що він має заходити на нашу кухню самовільно”. Отака-от історія від мера. А ми її проілюструємо фото від 28 серпня, на якому видно, що через центральну площу міста до початку вулиці Бандери неможливо пройти.
Антисанітарія, торгаші позагороджували прохід своїми ятками із м’ясом, кулешем, морозивом тощо, а відпочивальники затуляють носи від запаху диму. Чи дала влада їм дозвіл? Наше джерело в мерії інформує, що ні. Тоді чому вони там розміщуються? Може, дали комусь руку чи в руку?
ТОП коментованих за тиждень